Szerző Téma: Míg olyanok nem lesztek  (Megtekintve 4838 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Elisabeth

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Míg olyanok nem lesztek
« Válasz #15 Dátum: 2012 Szeptember 21, 22:19:10 »
Nincsennek véletlenek... Pont erre gondoltam én is most...

Ha ott az édesapa és az édesanya mennyire gondtalanok a kisgyermekek. Tökéletesen egyetértek!  :afro:

 :2smitten:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető Elisabeth

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Míg olyanok nem lesztek
« Válasz #16 Dátum: 2012 Szeptember 21, 22:25:05 »
Az ÚR megígérte, hogy velünk marad a világ végezetéig.... Mégis.... Hányszor nyugtalankodunk, félünk, hitetlenkedünk. :118:

Ez az többek között, amiböl meg kell térnünk...

 :2smitten:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Míg olyanok nem lesztek
« Válasz #17 Dátum: 2012 Szeptember 21, 22:42:15 »
Az ígéreteit komolyan kell vennünk! :afro: :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető torokildiko46

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Míg olyanok nem lesztek
« Válasz #18 Dátum: 2012 Szeptember 22, 08:16:12 »
 :D Ámen!


Máté Evangéliuma:18:3   És monda: Bizony mondom néktek, ha meg nem tértek és olyanok nem lesztek mint a kis gyermekek, semmiképpen nem mentek be a mennyeknek országába.
Máté Evangéliuma:19:13   Ekkor kis gyermekeket hozának hozzá, hogy kezeit vesse azokra, és imádkozzék; a tanítványok pedig dorgálják vala azokat.
Máté Evangéliuma:19:14   Jézus pedig monda: Hagyjatok békét e kis gyermekeknek, és ne tiltsátok meg nekik, hogy hozzám jőjjenek; mert ilyeneké a mennyeknek országa. :2smitten: :2smitten:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Elisabeth

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Míg olyanok nem lesztek
« Válasz #19 Dátum: 2012 Szeptember 22, 13:23:44 »
Olyan jó látni, ha egy egy hivatali útról hazaérkezik anyuka, vagy apuka, illetve az iskolából megérkezik a növérke, mennyire boldogan fogadja öket kis unokám. Szeretö családban a kisgyermekek akkor boldogok, ha együtt van az egész család.

Ilyennek kellene lenni a közösségen belüli atmoszférának is. Akkor teljes az öröm, ha együtt vannak szeretetben és egyetértésben.

 :265:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető torokildiko46

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Míg olyanok nem lesztek
« Válasz #20 Dátum: 2012 Szeptember 22, 17:34:27 »
 :igen: :igen: :igen:
 ez igy van kedves Erzsike! ez a tiszta őszinte gyermeki :2smitten: hit , ilyenek kell hogy legyünk mik is! :2smitten: :2smitten:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Elisabeth

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Míg olyanok nem lesztek
« Válasz #21 Dátum: 2012 Szeptember 22, 17:41:42 »
Megfigyelmtem a gyermekeket, amikor még kezdetben járnak. Néha akkorát esnek, van sírás, de rövid idön belül felállnak, és mintha nem történt volna semmi sem, szaladnak tovább. Nem maradnak ülve, nem sajnáltatják magukat, mert újra szaladni akarnak.

Valahogy így érzem, magunkat. Ha elestünk, menjünk a mi Mennyei Atyánkhoz bünbánattal, Aki megígérte, hogy megbocsátja a bünöket. De ne ragadjunk, le, hanem álljunk fel és menjünk tovább a küldetésben.

 :2smitten:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10