Szerző Téma: Hírek a világból  (Megtekintve 235611 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

maria

  • Vendég
Re: Hírek a világból
« Válasz #570 Dátum: 2009 Július 09, 08:07:33 »
zsoca! Hát ez egyenesen borzasztó és nevetséges is. Ha belegondolok még mi keresztények is összerúgjuk a port, hát az biztos én nem vennék részt ebben. Mi lesz ott???  :118:

"A világ legnagyobb díját, az Istenben való hit ajándékát adjuk. Mi nem értünk egyet egy ateistával sem. Isten hatalmas, és nem számít, hogy melyik vallásban hiszel, a fontos, hogy higgyél" - mondta a csatorna igazgatója.

A világ legnagyobb díja? Ez az igazgató nem ismeri Istent, az biztos! Egyáltalán nem ilyen Istenünk van, " nem számít, hogy melyik vallásban hiszel, a fontos, hogy higgyél" Ez a sátán szava. Már ez nagy baj és ebből semmi mást nem fog kihozni a sátán, mint egy zűrzavart és vitát. Képzeljétek amikor egy katolikus, egy muzulmán, egy buddhista, egy rabbi elmondja miért higgyen az ő istenében, akkor milyen zavar lesz a fejében egy világinak? Mindegyik mást tanít. Aki odamegy az nem másért megy, mint a balhéért, showért és nem keresőként. Ha valóban Istent keresi, akkor ott aztán bajba kerül. Az emberek keresők, de itt biztosan nem jó helyen. Isten őrizze meg az embereket ettől. Kérem is Tőle, hogy csírájába haljon ki ez a műsor.

Elérhető Árvai Emil

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2297
Re: Hírek a világból
« Válasz #571 Dátum: 2009 Július 10, 10:30:46 »
Az ETHOS magazin 2009/3 számában olvastam:
-------------------------------------------------
A DREZDAI OTTHONTALANOK ÉDESANYJA
(részlet)
...Sabine Ball a saját farmján létrejött keresztény közösségben döntő fontosságú leckéket tanult meg a jövőre nézve. Puszta jó szándékkal és a saját képességeire alapozva hamar a korlátaiba ütközött.
"Megterhelt emberek is jöttek hozzánk, úgyhogy olykor elkívánkoztam onnan. De rájöttem: a nehéz körülmények folytán Isten elégeti bennem a rosszat. Így megtanulhatjuk, hogy teljesen ráhagyatkozzunk az Ő ígéreteire, és többé már ne a saját erőforrásainkra támaszkodjunk, hanem egyes-egyedül Isten erejéből éljünk."
Ha Sabine Ball ma a drezdai otthontalan gyerekek és fiatalok édesanyja, akkor ez ebben az életfordulatban gyökerezik. Isten készítette őt fel a feladatra...

ircsi

  • Vendég
Re: Hírek a világból
« Válasz #572 Dátum: 2009 Július 10, 10:46:28 »
Köszi,hogy megosztottad velünk,ez egy csodálatos szolgálat,az Úr áldja meg hatalmasan munkálkodásait.  :044:

Hilda

  • Vendég
Re: Hírek a világból
« Válasz #573 Dátum: 2009 Július 10, 16:35:45 »
Érdekes hír egy kislányról, ainek a testében megállt az idő...

http://www.netambulancia.hu/tudomany/tovabbi-tartalmak/a-kislany-aki-nem-oregszik

Nem elérhető Csaba

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3527
Re: Hírek a világból
« Válasz #574 Dátum: 2009 Július 11, 14:40:25 »
Mindkettőtők tankönyvét én írtam (át)!
:igen:
Meg Honey bibliájában Jeremiás 30:14-et is!
:hehe:
'A szeretet nem keresi a maga hasznát...' 1Kor13

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hírek a világból
« Válasz #575 Dátum: 2009 Július 11, 14:47:15 »
Mindennek Daba az oka! :D :hehe: :2smitten:

Töröld nyugodtan! :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Csaba

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3527
Re: Hírek a világból
« Válasz #576 Dátum: 2009 Július 11, 16:13:51 »
Mindennek Daba az oka! :D :hehe: :2smitten:

Töröld nyugodtan! :2smitten:

Nem, nem törlöm, hanem át írom a Teremtés könyvét a fentieknek megfelelően!
Mondjuk 1Móz. 3:1 kezdődhetne ezekkel a szavakkal:
'A Daba pedig ravaszabb vala minden mezei vadnál.'
 Talán idáig nem is szólnék olyan nagy hazúgságot, bár a vadszamár elég okos állat...
:hehe:
Megfelel így Hencegem, vagy maradjunk továbbra is a kicsit ósdí, de mégis hiteles mózesi változatnál?!
 :020:
            :2smitten:
'A szeretet nem keresi a maga hasznát...' 1Kor13

maria

  • Vendég
Re: Hírek a világból
« Válasz #577 Dátum: 2009 Július 11, 16:51:46 »
Dabát javaslom átírni.  :2funny: Nem is neked írta Daba, Anti, hogy töröljed, hanem nekem.  :hehe: Szóval lebuktál engem nem is olvasol.  :2crazy:

Anti, töröltem,  :2police: de meghagytam ahol Daba mindent magára vállal.  :fetreng: Ezt a pasit nem lehet röhögés nélkül kibírni.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hírek a világból
« Válasz #578 Dátum: 2009 Július 11, 17:08:02 »
 :2funny:

Az ósdi mózesi törvényeknél maradjunk asszem...  :hehe:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Csaba

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3527
Re: Hírek a világból
« Válasz #579 Dátum: 2009 Július 11, 20:42:15 »
:2funny:

Az ósdi mózesi törvényeknél maradjunk asszem...  :hehe:

Hencikém az ég szerelmére pontosabban idézzél engem, mert ezt a kijelentésedet az előbőrünk bánhatja!
:hehe:
Vagy át kell írnom a mózesi törvénykönyvet is?!
:pirul:
'A szeretet nem keresi a maga hasznát...' 1Kor13

maria

  • Vendég
Re: Hírek a világból
« Válasz #580 Dátum: 2009 Július 11, 20:45:07 »
:2funny:

Az ósdi mózesi törvényeknél maradjunk asszem...  :hehe:

Hencikém az ég szerelmére pontosabban idézzél engem, mert ezt a kijelentésedet az előbőrünk bánhatja!
:hehe:
Vagy át kell írnom a mózesi törvénykönyvet is?!
:pirul:

 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Szerintem az egész utca rajtam röhög, ahogy hallják, hogy én kész vagyok.  :fetreng: Komolyan mondom, fetrengek.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hírek a világból
« Válasz #581 Dátum: 2009 Július 11, 20:54:46 »
:2funny:

Az ósdi mózesi törvényeknél maradjunk asszem...  :hehe:

Hencikém az ég szerelmére pontosabban idézzél engem, mert ezt a kijelentésedet az előbőrünk bánhatja!
:hehe:
Vagy át kell írnom a mózesi törvénykönyvet is!?
:pirul:

Jóvan Tüdi-bündikém, korrigálok!
Asszem maradjunk továbbra is a kicsit ósdí, de mégis hiteles mózesi változatnál! :020: :hehe:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

maria

  • Vendég
Re: Hírek a világból
« Válasz #582 Dátum: 2009 Július 11, 20:56:04 »
Anti, begazoltál mi?  :hehe:

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hírek a világból
« Válasz #583 Dátum: 2009 Július 11, 22:28:59 »
Ja, jól érzem magam a bőrömben!  :hehe:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

maria

  • Vendég
Re: Hírek a világból
« Válasz #584 Dátum: 2009 Július 11, 22:46:27 »
Nagyon helyes.  :D