Szerző Téma: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.  (Megtekintve 47534 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ani Kinor

  • Vendég
Re:Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #195 Dátum: 2011 Február 20, 10:14:52 »
Most jól mukodik a forum, gordulekeny es friss  :2smitten:

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #196 Dátum: 2011 Február 20, 11:29:00 »
Hála az Úrnak! :2smitten:

Ezúton szeretném felhívni szíves figyelmeteket, hogy néhány profilképet már nem tudtam helyreállítani.
Még talán párat vissza tudok helyezni ebben az órában, de ha valakinek ezután sem lesz meg, akkor töltse fel újra.

:2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Ani Kinor

  • Vendég
Re:Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #197 Dátum: 2011 Február 20, 11:30:05 »
Hála az Úrnak! :2smitten:

Ezúton szeretném felhívni szíves figyelmeteket, hogy néhány profilképet már nem tudtam helyreállítani.
Még talán párat vissza tudok helyezni ebben az órában, de ha valakinek ezután sem lesz meg, akkor töltse fel újra.

:2smitten:



Persze, én már toltottem fel újat.  :2smitten:

Nem elérhető Clio

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 255
    • rineweld
Re:Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #198 Dátum: 2011 Február 20, 16:36:36 »
Szia Antee!
úgy látom az enyémet sikerült helyreállítanod. :168:

Még egy kérdés. a privát üzeneteknél nem volt gond? Nem tűntek vajon el üzenetek?

Mennyi idődbe kerül naponta a fórum fenntartása? Van benne segítséged?  Ezzel csak aggódásom és elismerésem akartam kifejezni.  :2smitten: :pirul:

 A klub honlapunk (HCSCK) szerkesztője ( ott is van fórum persze kutyás téma ,persze mert brit pásztorkutyák tenyésztőit fogja össze) István szokott néha panaszkodni hogy nagyon sok munka van vele.
"Ne félj Sion ne csüggedj el.  Veled van az Úr  az Istened  Ő erős és megsegít. Boldogan örül neked megújít szeretetével ujjongva örül neked." zof.3 16-17

Nem elérhető Jules

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1609
Re:Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #199 Dátum: 2011 Február 20, 18:46:44 »
Most tényleg jó. Köszönjük, Antee, szép munka volt!  :afro: :169:
"Jól látszik a szívünk állapota abból, ahogy egy olyan valakivel bánunk, aki viszonzásul semmit nem tud tenni értünk."

Nem elérhető Magda

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2531
Re:Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #200 Dátum: 2011 Február 20, 19:47:16 »
Most tényleg jó. Köszönjük, Antee, szép munka volt!  :afro: :169:

 :017: :017:
Fil 2,11 És minden nyelv vallja, hogy Jézus Krisztus Úr az Atya Isten dicsőségére

:)

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #201 Dátum: 2011 Február 20, 19:51:01 »
Szia Antee!
úgy látom az enyémet sikerült helyreállítanod. :168:

Még egy kérdés. a privát üzeneteknél nem volt gond? Nem tűntek vajon el üzenetek?

Mennyi idődbe kerül naponta a fórum fenntartása? Van benne segítséged?  Ezzel csak aggódásom és elismerésem akartam kifejezni.  :2smitten: :pirul:

 A klub honlapunk (HCSCK) szerkesztője ( ott is van fórum persze kutyás téma ,persze mert brit pásztorkutyák tenyésztőit fogja össze) István szokott néha panaszkodni hogy nagyon sok munka van vele.

Szia Clio! :05:

A privát üzeneteknek egytől egyig meg kell lenniük! A fórum fenntartása alapból nem kerül különösebb időtöltésbe, csak ha valami hiba lép fel.
Viszont alkalmanként szoktam bővíteni új funkciókkal, plusz a külső megjelenésen is szoktam dolgozni. Olykor elég időigényes, mert nem vagyok programozó és saját magamnak kell rájönnöm a problémára és orvosolni azt.

A költségek amelyet a fórumot fenntartják az a tárhely és a domain név. Évi 30ezer forintnál nem több.

:2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Clio

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 255
    • rineweld
Re:Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #202 Dátum: 2011 Február 20, 21:05:52 »
szia Antee!
Lehet hogy nem tudok privát üzenetet küldeni? Csak mert az elküldött üzenetek mappában nem jelenik meg semmi és nem is ír ki semmi hibát.  Előző elküldött üzeneteimet sem látom.
Neked is küldtem  tegnap és ma is. Megkaptad? :061:
"Ne félj Sion ne csüggedj el.  Veled van az Úr  az Istened  Ő erős és megsegít. Boldogan örül neked megújít szeretetével ujjongva örül neked." zof.3 16-17

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #203 Dátum: 2011 Február 20, 22:16:36 »
Igen, megkaptam! De már megválaszoltam privát üzenetben a kérdésed. :afro:
:2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Ani Kinor

  • Vendég
Re:Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #204 Dátum: 2011 Március 03, 09:27:21 »
Testvéreim  :2smitten:

Mi a véleményetek ?

Kellene heti egyszeri alkalommal kozos ISTENTISZTELETET tartani itt a forumon !
Mindig más tartaná.
Mondjuk minden penteken, vagy minden szombaton.....:)

Mit szóltok?

 :2smitten: :2smitten: :2smitten:

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #205 Dátum: 2011 Március 03, 11:18:31 »
Szia Móni!

Jó ötlet, de problémának látom a különböző felekezetekből adódó hitkülönbségeket.
Nem tudnánk közösen mindenre ámen-t mondani. Sajnos...
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Ani Kinor

  • Vendég
Re:Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #206 Dátum: 2011 Március 03, 17:00:20 »
Szia Móni!

Jó ötlet, de problémának látom a különböző felekezetekből adódó hitkülönbségeket.
Nem tudnánk közösen mindenre ámen-t mondani. Sajnos...


Kedves Antee  :2smitten:

Arra mondunk AMENT, amire szivbol erezzuk  :2smitten: :2smitten: :2smitten:

Csinaljuk meg!

Nem elérhető Magda

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2531
Re:Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #207 Dátum: 2011 Március 03, 17:24:37 »
Szia Móni!

Jó ötlet, de problémának látom a különböző felekezetekből adódó hitkülönbségeket.
Nem tudnánk közösen mindenre ámen-t mondani. Sajnos...


Kedves Antee  :2smitten:

Arra mondunk AMENT, amire szivbol erezzuk  :2smitten: :2smitten: :2smitten:

Csinaljuk meg!

Szia Móni, mi az igaz ISTENTISZTELET, amit meg szeretnél csinálni?

Mit ír az Írott Írás?

 :2angel:
Fil 2,11 És minden nyelv vallja, hogy Jézus Krisztus Úr az Atya Isten dicsőségére

:)

Nem elérhető Clio

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 255
    • rineweld
Re:Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #208 Dátum: 2011 Március 03, 17:42:48 »
Nekem kissé fura az ötlet. Lévén számomra az Istentisztelet egy valóságos helyszínt imatermet vagy a templomot magába foglalja. Beleértve a gyülekezetet aminek a tagja is vagyok akiket személyesen ismerek.
a virtuális térben én igehirdetéseket szoktam hallgatni. Nem ragaszkodom konkrét felekezethez. De számomra az nem egyenlő egy Istentisztelettel. Ahol fizikailag is ott vagyok..

lehet rosszul gondolom.

Így nem ellene vagyok inkább a kivitelezhetőségét kérdőjelezem meg.

Meg amit Anee is írt vannak nézetbeli különbségek. Félek egy közös Istentiszteleten nagyobb hangsúlyt kapnának.

Inkább vagyok az mellett hogy azt hangsúlyozzuk  ki amiben egységesek vagyunk. Ez pedig KRISZTUS .
A többi körítés mellé hagyomány, megszokás, ismeret, elv..stb
"Ne félj Sion ne csüggedj el.  Veled van az Úr  az Istened  Ő erős és megsegít. Boldogan örül neked megújít szeretetével ujjongva örül neked." zof.3 16-17

Ani Kinor

  • Vendég
Re:Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #209 Dátum: 2011 Március 03, 18:02:12 »
Antee, Magdus, es Clio  :2smitten:

Úgy gondoltam, hogy az aki vállalja az adott napra, valaszt egy IGÉT, azt koruljárja,
zenet is választ hozzá, es egyutt dicsoitjuk a választott IGÉN keresztul ISTENT.

Eloszor kerjuk a SZENT SZELLEM áldását és jelenlétét.
Aztán, imában, kozos imában, az URHOZ folyamodunk segítségért, azert, vagy azokert akik éppen szuksegben vannak.

Szívunket osszehangoljuk.


 :D