Szerző Téma: Imádkozzunk együtt!  (Megtekintve 343035 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Anisha

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3810 Dátum: 2014 Július 29, 22:26:04 »
Kedves Zsolti !

Ne arra figyelj, amit érzel, amit látsz, amit tapintasz, hanem arra, ami Te vagy Krisztusban!
Ugye tudod, hogy az Öröm, Békesség és a Szeretet  már bennünk van,  ha úgy érzed, szükséged van valamelyikre, egyszerűen csak hívd elő szavakkal !  :afro:

Szeretettel Anisha

Nem elérhető irene

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2573
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3811 Dátum: 2014 Augusztus 30, 08:31:22 »
  Zsolt.27.1
"Világosságom és segítségem az ÚR, kitől félnék?" 


    „Bocsáss meg, kérlek, Uram. Bocsáss meg nekem a hűtlenségért. Kérlek, ne ródd fel, kérlek, fedezd el, engedd el, változtass meg. Odaszánom magam Neked.
A Tiéd vagyok. A teremtés jogán is – Te alkottál.
A megváltás jogán is – Te fizettél értem ki mindent, köszönöm Neked.
Tiéd vagyok, és nem akarok másé lenni.
Uram visszatérek Hozzád. Nem akarok Nélküled élni, nem akarok mást követni, nem akarom, hogy szívem másé legyen. A Tiéd.
 Töltsd be, kérlek, töltsd be Önmagaddal. A Te szereteteddel. A Te szerelmeddel.
Teljes szívvel, teljes lélekkel, teljes elmével, és minden erőmmel, Neked akarok szolgálni  Uram.
Köszönöm hogy tanítasz a próbákban és nehézségegekben.
 Köszönöm, hogy új kezdést adtál, adsz, és fogsz is adni, minden nap, köszönöm, hogy Nálad lehetek, Veled, elrejtve, teljességgel. Őrizd meg szívemben ezt, kérlek, őrizd meg.Kérlek áld meg a szükségben lévőket Köszönöm. Ámen.”
zsolt 25:8.    Jó és igaz az Úr, azért útba igazítja a vétkezőket.

Nem elérhető torokildiko46

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3812 Dátum: 2014 Augusztus 31, 09:52:41 »
Jó reggelt!! kérlek imádkozzatok az apámért  Kiss Ferenc, 77 éves  és ma  műtik  a prosztatáját , de   cukor beteg   övsömörje van és  trombózisos a lába is   mik is imádkozunk érte!!! most tolják be  a műtőbe! :ima06: :ima05: :ima02:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3813 Dátum: 2014 Szeptember 05, 21:38:40 »
Továbbítom istvan21 imakérését:

"Először is köszöntelek testvérem. Szeretném megkérdezni hogy lehetséges-e hogy imádkozz értem,mert sajnos betegségben szenvedek és magánéletemben is gondok vannak.Jó magam minden nap fohászkodom hónapok óta,de már úgy érzem nem birom egyedül.. Az egézségi állapotom ugyan javult viszont több lett a magánéleti problémám. Sokszor közel vagyok már ahoz hogy feladjam  :296: De mindvégig tartotta és tartja bennem a hitet az Úr,de sajnos már idegileg is kikészültem lassan. Keresgéltem a témák közt ilyen jellegű témát de nem leltem,azért irok neked. Szeretnék megkérni több hivő testvéremet is hogy imádkozzon értem,mert énrajtam már túl nagy a teher és nehezen viselem. Kérlek segits ebben. Előre is köszönöm,az Úr áldjon meg!"
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3814 Dátum: 2014 Szeptember 05, 22:55:47 »
Kedves István, tudom könnyű leirni egy igét  elküldeni, hogy nesze, itt van egy szalmaszál.  De sokszor lehet, hogy pont az a szalmaszál hiányzik az életünkből.

Hívj segítségül engem a nyomorúság idején! Én megszabadítlak, és te dicsőítesz engem.
Zsoltárok könyve 50:15


Lehetnek olyan pillanatok az életünkben amikor még Istenben is megrendülhet a hitünk. De jól tetted, hogy segitséget kértél, hiszen az egy akaraton lévők imája meghallgatásra kerülhet.
Beállok a sorba, és kérem az Úrtól nehézségeid enyhitését, egeszséged helyreállását és hitbéli megerősödésedet.

Légy áldott István!
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető istvan21

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 35
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3815 Dátum: 2014 Szeptember 06, 17:29:18 »
Köszönöm szépen a továbbitást és az eggyüttérzést,imádságot!Sajnos a közelembe nincs olyan hitbéli társ akivel megtudnám osztani gondjaimat,terheimet.Örülök hogy segitségre lelhetek itt,köszönöm szépen mégegyszer. Holnap ha nem gond megosztanám veletek történetemet és lenne pár kérdésem is,ha lehetséges.
Az Úr áldjon meg mindenkit!

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3816 Dátum: 2014 Szeptember 06, 18:01:59 »
Szeretettel és érdeklődve fogadjuk történetedet és kérdéseidet testvérem. :afro:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3817 Dátum: 2014 Szeptember 06, 19:33:55 »
Én is várom mindkettőt István.

Öleljen át az Úr a szeretetével!
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető istvan21

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 35
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3818 Dátum: 2014 Szeptember 07, 10:02:43 »
Áldott békés napot kivánok testvéreim!
Ahogy igértem megróbálom történetemet összefoglalni,és megosztani veletek  :291:
       
           23 éves vagyok és Erdélybe lakom.Gyerekoromba keresztény nevelést kaptam,és mindig is a jó gyerekek közzé voltam számolva,gond nem volt velem soha.Segitőkész,barátságos és kedves voltam mindig mindenkivel. Még tisztán emlékszem hogy amig az iskolába a többiek csúfolkodtak és gúnyolódtak valakivel én mindig kimaradtam ebből. Igen fiatalon elkezdtem az Úrral foglalkozni,és igyekeztem mindig jót tenni,gondolván hogy ez elég  :291: De sajnos az én életemben is a kamaszkor volt az ami megváltoztatott. Úgy 15-16 éves lehettem amikor szinte teljesen felhagytam az imádkozással,a szelidségel,a hittel.Oka a társaságból való kiközösités elkerülése volt,legfőbbkép.Nagyon el nem romlott a helyzet,mert nem drogoztam,nem cigarettáztam,nem ittam,de elég volt maga a tény hogy nem hittem és nem biztam többé. Ez az állapot tartott kb olyan 5 évig,amig tavaly májusba,számomra is érthetetlen modón újra közel kerültem Istenhez,olyannyira hogy megbántam addigi életem,bűneimet és kértem bocsánatát,miután megtértem és különös békesség áradt szét bennem,mindenben őt akartam követni.Magányosnak éreztem magam és kértem az Úrtól hogy adjon nekem egy segitőtársat,mert nagyon egyedül érzem magam.Az Úr meghallgatta imámat,és alig egy hónapra rá megismerkedtem jelenlegi barátnőmmel,amiért nagyon hálás voltam/vagyok.
       Ugyan voltak gondjaink a kapcsolatunkban de én mindvégig biztam az Úrban és őt az Úr ajándékának tekintettem az életemben és tekintem is mai napig  :291: Igy ezek a gondok is megoldódtak idővel. De ebben az évben,márciusban kórházba kerültem hasfájásal. Sajnos nem derült ki hogy mi volt az oka,pedig azóta orvosok tömegét megjártam már,volt amire fény derült és volt amire nem  :296: Kezeltek több féle betegség miatt és ugyan javult az állapotom,a lényeg az hogy több mint fél éve tart ez a számomra "rémálom" és még nem szünt meg. Naponta többször is imádkozom az Úrhoz,de már úgy érzem hogy hitem  meginog,bizalmam nem  ugyanaz Ő iránta  :292: Ez az egész állapot sajnos kikezdett idegileg is. Szinte nincs olyan nap hogy ne kelljen nyugtatót szednem... Sajnos már összevagyok zavarodva és nem tudom hogy büntetés-e ez valamiért,vagy próbatétel,csak azt tudom hogy lelki erőm lassan a végéhez ér  :296: Nagyon rossz helyzetbe vagyok és szeretném segitségeteket kérni ima által hisz ahogy bacsipista is irta:
"De jól tetted, hogy segitséget kértél, hiszen az egy akaraton lévők imája meghallgatásra kerülhet."
       Az Úr áldjon meg mindenkit!

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3819 Dátum: 2014 Szeptember 07, 11:21:27 »
Köszönöm kedves István a bizonyságodat. Az az állapot amiben most benne vagy nem jó, nem kellemes és valóban nagyon nehéz lehet elviselni a fájdalmat, a kiszolgáltatottságot.
Úgy gondolom, ez az állapot számodra nem Isten büntetése, hiszen akit Isten büntet annak az okát is megmondja. Az, hogy egy ideig eltávolodtál tőle, az nem ok a büntetésre.
A legrosszabb az amikor az ember feladja a reményt. De azt nem teheted meg, mert az Úr igéret adott nekünk arra, hogy Ő soha el nem hagy minket, az Ő szeretetétől semmi el nem választhat.
Testvérem, imádkozom érted. Bizz az Úrban!

Küldök számodra egy dalt.

"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető istvan21

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 35
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3820 Dátum: 2014 Szeptember 07, 12:02:50 »
Köszönöm szépen testvérem a támogatásodat,az Úr áldjon meg érte! Nagyon szép dal!

Nem elérhető delfin

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 31
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3821 Dátum: 2014 Szeptember 07, 17:55:01 »
Szia istván21!

Nem lehet, hogy rendezned kellene a párkapcsolatodat, hogy az Isten szerinti legyen? Tudod, ne barátnőd legyen, hanem feleséged, szövetségestársad :) nem jó "támadási felületet" hagyni az ellenség számára. Csatlakozom az előttem szólóhoz, bízz az Úrban! És amit mutat neked, hogy változtass, azt tedd meg, és jó dolga lesz testednek, lelkednek.

Nem elérhető istvan21

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 35
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3822 Dátum: 2014 Szeptember 08, 18:02:18 »
Köszönöm a tanácsod delfin :) Igen erre énis gondoltam,sajnos viszont egyelőre nem kivitelezhető,meg amúgyis gondjaink vannak,mint mindenkinek gondolom.De ezen már gondolkodom jómagam is már egy ideje.

Nem elérhető Nora

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 149
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3823 Dátum: 2014 Szeptember 15, 21:40:56 »
Kedves testvérek kérlek benneteket imátkozatok értünk, szükségünk van rá nagyon békeséégért  , testi és lelki áldásokért
köszönjük  :2smitten:
Az Úr az én erös kösziklám!Segitségem!!!!!

Nem elérhető Nagy Gábor

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 47
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3824 Dátum: 2014 December 03, 12:03:21 »
"Ha nyugton maradtok,és tökéletesen bíztok,lesz erőtök."
(Izaiás 30.15)

Tudom,hogy biztonságérzetem annak tudatán alapul,
hogy Isten gondoskodik rólam.
Bízom Őbenne.
Biztonságban vagyok,mert ismerem és érzem az Isteni Jelenlétet.
Szívem mélyén tudom,hogy Isten az élet és minden áldás forrása.
Isten velem van,értem van.
Ő vigyáz rám, gondoskodik rólam, ellát mindazzal, amire szükségem van.
Isten szeret engem.
Gondolataim a beteljesülés gondolatai, mert Isten minden vágya mindig teljesül.
Ő meggyógyítja lelkemet és gondolat-életemet.
Az Ő jósága kísér minden utamon, életem minden napján, mert azt választottam,
hogy szellemileg és lelkileg egyesülök Istennel életem minden napján.
Amen
”Mikor pedig eljő majd a Vígasztaló, a kit én küldök néktek az Atyától, az igazságnak Lelke, a ki az Atyától származik, az tesz majd én rólam bizonyságot.” (Jn 15, 26)