Alfa-Omega > A Szerkesztők üzenetei

Üzenet a szerkesztőnek!

<< < (172/172)

Guti Tünde:
Köszönöm a linket!  :168:
Áldjon meg az Úr, köszönöm szépen a képeslapot is!
KRISZTUS FELTÁMADT! VALÓBAN FELTÁMADT! Áldott ünnepeket kívánok!

Antee:
:2smitten:

Hitetlen:

Üdv.
A lényeges dolgokat leírtam magamról és kíváncsi lennék a véleményetekre,hogy vajon van még remény arra,hogy találjak egy szerető társat magamnak?Soha nem éreztem senkiről azt amit a volt feleségemről éreztem azóta sem.Nem tudom,hogy Istennek mi célja van velem,de nem hiszem,hogy az,hogy egyedűl maradjak.Csak már kezdek belefárdni a keresésbe ráadásúl itt a neten.2001-nem most volt.Voltak barátnőim,de csak úgy.2008-óta viszont nincsen.Nem adom fel a reményt és hiszek sőt meggyőződésem az,hogy még várnom kell.

Antee:
Mint ahogyan minden másra is igaz, úgy a párkeresésre is, hogy először teljes igyekezettel kell Isten felé közeledni. Nem csak gondolatban, hanem valóságban, azaz a hitet cselekedetekben is megélve. Ezen a ponton már nem a társban keresed az "űr" betöltését, mert maga az Isten tölti be az életed azon részeit, amit jelen pillanatban csak a leendő társ által tartasz lehetségesnek. Ezután fogod megkapni Istentől a valódi segítőtársadat, máskülönben csak "hamisítványokba" fogsz botlani.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése