Szerző Téma: Felhívás!  (Megtekintve 89090 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Shomer ayin

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3211
Re:Felhívás!
« Válasz #720 Dátum: 2011 December 31, 16:51:38 »
Kedves Testvéreink, Barátaink! :088:

Az év végéhez értünk és ez úton hadd köszönjünk meg Nektek, a türelmeteket, az imádságaitokat értünk és mindezek felett a Veletek való közösséget.
Nagy öröm számunkra, hogy felekezettől független hozzáállásotokkal építitek Krisztus egyetlen egyházát, amelyben mindannyian részt kaptunk.
Az ez évi áldásokat amiket az Úrtól kaptunk és a szolgálatok amelyeket az Úr indított általunk/általatok sok lenne leírni.
Ezért is csak az Urunkat illeti dicsőség.

Teljen a következő év is szeretetben, az Úr áldásaiban és a Róla szóló bizonyságtételünkben.

Köszönjük, hogy valamelyest részesei lehettünk életeteknek. :2smitten:
Áldottak vagytok!

Szeretettel,
Alfa-Omega vezetősége
Szívem teljességével egyetértek Testvérem.  :2smitten:
Ézs 60,19    
Nem a nap lesz néked többé nappali világosságod, és fényességül nem a hold világol néked, hanem az Úr lesz néked örök világosságod, és Istened lesz ékességed,

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Felhívás!
« Válasz #721 Dátum: 2011 December 31, 17:01:27 »
Kedves Antee!

Megköszönjük mi is Neked és a fórum csapatának azt a sok fáradságot és idöt, amely szükséges ahhoz, hogy itt beszélgethessünk. Köszönjük azt is, hogy bármi probléma adódott, mindig szántál idöt és szeretet azok megoldására.

Kivánom, hogy oltalmazzon és áldjon meg az ÚR Tégedet családoddal együtt. Adjon bölcsességet és nagyon sok eröt a szolgálatodhoz.

Zarándokének. Tekintetem a hegyekre emelem: Honnan jön segítségem? 2. Segítségem az ÚRtól jön, aki az eget és a földet alkotta. 3. Nem engedi, hogy lábad megtántorodjék, nem szunnyad őriződ. 4. Bizony nem szunnyad, nem alszik Izráel őrizője! 5. Az ÚR a te őriződ, az ÚR a te oltalmad jobb kezed felől. 6. Nem árt neked nappal a nap, sem éjjel a hold. 7. Az ÚR megőriz téged minden bajtól, megőrzi életedet. 8. Megőriz az ÚR jártodban-keltedben, most és mindenkor.
Zsolt 121

 :026:            :100:          :136:

King's College Cambridge Psalm 121 I will lift up mine Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=FjuL6DJfpOY#




:2smitten: :2smitten: :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető ermaha

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2797
Re:Felhívás!
« Válasz #722 Dátum: 2012 Szeptember 03, 18:46:25 »
Szeretnék érdeklődni? Van-e olyan testvér aki Szolnokon vagy nagyon közel lakik. Ha igen kérem írjon priviben nekem.Az Úr áldjon meg benneteket,köszönöm. :2smitten:
Mert nem a félelemnek szellemét adta nekünk
az Isten,hanem az erőnek és szeretetnek és józanságnak szellemét/Tim:1,7/

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Felhívás!
« Válasz #723 Dátum: 2012 Szeptember 07, 20:29:48 »
Áldott Testvéreim, ezen az oldalon ingyen küldhettek sms-t:
http://alfa-omega.hu/breakchain/index.php?do=/ingyensms/

:2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető torokkarol

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 445
Re:Felhívás!
« Válasz #724 Dátum: 2013 Február 13, 11:24:21 »
Áldott Testvéreim, ezen az oldalon ingyen küldhettek sms-t:
http://alfa-omega.hu/breakchain/index.php?do=/ingyensms/

:2smitten:

 én rá klikeltem de azt irja = A keresett oldal nem található.
 :nem: :(
Az Úr az én pásztorom; nem szűkölködöm.
Fűves legelőkön nyugtat engem, és csendes vizekhez terelget engem.
23 zsolt.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Felhívás!
« Válasz #725 Dátum: 2013 Február 13, 12:18:30 »
Sajnos már nem üzemel ez a funkció. Mivel ingyenes szolgáltatás volt, ezért akik nyújtották ezt a szolgáltatást többé már nem teszik. Gondolom nem érte meg nekik...
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető torokkarol

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 445
Re:Felhívás!
« Válasz #726 Dátum: 2013 Február 13, 12:21:56 »
 :04: 
ja értem , emlékszem a feleségem is küldött sms t róla :01: :01:
Az Úr az én pásztorom; nem szűkölködöm.
Fűves legelőkön nyugtat engem, és csendes vizekhez terelget engem.
23 zsolt.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Felhívás!
« Válasz #727 Dátum: 2013 December 09, 09:55:39 »
Sziasztok Testvérek.

Az oldalon Kedd 23:30 és Szerda 04:00 között előfordulhatnak időszakos leállások, szolgáltatás kiesések.
Az egész tárhelyen üzemelő oldalak érintettek, tehát beletartozik az Online Biblia, Alfa-Omega.hu, Társkereső, BreakChain, Képeslapküldő és az egyéb weboldalak is.

"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Felhívás!
« Válasz #728 Dátum: 2013 December 09, 10:34:08 »
Köszönöm kedves testvérem, én is mekaptam az értesítést erről tegnap este.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Felhívás!
« Válasz #729 Dátum: 2013 December 09, 10:54:14 »
:afro:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető torokkarol

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 445
Re:Felhívás!
« Válasz #730 Dátum: 2013 December 09, 13:42:32 »
köszönöm igen észre vettük mik is :044:
Az Úr az én pásztorom; nem szűkölködöm.
Fűves legelőkön nyugtat engem, és csendes vizekhez terelget engem.
23 zsolt.

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Felhívás!
« Válasz #731 Dátum: 2013 December 09, 15:16:54 »
De ez a leállás csak holnap (kedd éjjeltől) várható, ezért korai lenne már észrevenni.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12