Szerző Téma: Hogyan kerültél ide a Fórumra?  (Megtekintve 18785 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Shaly

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1610
  • Az Úr szolgája
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #15 Dátum: 2009 Május 19, 22:48:26 »
2008 decemberében a bátyám Josi777 mesélt nekem erről az oldaról és arról, hogy ő is itt van.
Tetszett a dolog, hogy forumon cseveghetek mindenkivel.
(Sajna a gyülekezetemnél nem volt ilyen lehetőség, hiába van honlapjuk)
Eleinte visszafogott voltam, de már más a helyzet.
Ja és azért Árnyék a niknevem, mert minden hátérből szeretek csinálni.
A dicsőség ilyen területen legyen másé, nekem nem kell, mert mulandó dolog.
Hát így történt.
"Ekképpen azért most is van maradék a kegyelemből való választás szerint."
Róma 11, 5

Nem elérhető irene

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2573
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #16 Dátum: 2009 Május 20, 10:01:45 »
sziasztok.. :044:

Amikor a  lányom Gyöngyi még a gimibe járt, a számítógépet csak  úgy fél szemmel és képedve nézegettem.
"Mit lehet ennyit bámulni?"  -gondoltam. A másik lányomék is itt laktak átmenetileg, és  majd  idegrohamot kaptam ,hogy a  kicsi  unokáim  is egész nap a  ő gépük előtt játszottak, ó Istenem  2 számítógép a házamban!  :2tickedoff:
Amikor elköltöztek, volt  bennem valami vágy hogy böngésszek. ...és elkezdtem tanulgatni Gyöngyi utasításaival. Teljesen átértékelődött  bennem minden,amikor kijelentést kaptam, hogy az "ÚR  használni akar!" :168:...
én 52 évesen, ugyan mit tudnék?-hiszen annyit hívogattam, beszéltem Jézusról és süket fülekre találtam..itt a neten ugyan ki figyel rám? ....és történtek a visszajelzések, rengeteg helyen regisztráltam ahol szeretik és hirdetik az ÚR szeretetét! Jó  érzés volt, hogy pozitívan reagáltak a  tesók mindenhol...sok bizonyságot tettem és szórtam a hit magjait...nagyon szuper volt, amikor kenettel írtam, mintha éreztem volna áldott Istenem simogatását... -"jól van gyermekem ÚJ kapukat nyitok  neked!- tovább"!!!! halleluja...  megbátorodva  egyre aktívabban vetettem bele magam ebbe a szolgálatba..

-a myvipen  is sok keresztény klub volt és van...sorban lépegettem be, akkor még Antikámnak is volt  az "alfa-omega klub"  meghívott és elfogattam...de egyszer csak megszűntette és eltűnt :088:...
 szomorúan  elfogattam, de léptem tovább...és alapítottam sajátot , ami ma 190 tagú jelenleg..az adatlapomon megtalálható..." a cél a menny" amen!
az meg főleg nagy kihívás volt,amikor a "myvip Izrael"- be csöppentem.....kemény hitbeli csaták voltak és vannak ott az ÚR JÉZUSról és hitemről bizonyságot tenni....huu sértődötten kikérték maguknak" itt ilyenről nem akarnak hallani"..és érdekes módon még a klubvezető is megírta  priviben aki barátom lett, hogy szereti az írásaim és igazat ad....akkor?...
-nem adom  fel és ha a lélek indít, még az "újnáci " nagyfiúknak, akik csak gyalázkodni lépnek be, szeretettel írogatok, és egyszer csak leállnak, " á az Irénkével nem vitatkozom", máskor meg "rohadt zsidókám"nak neveznek, szeretem a zsidó népet...és szimpatizálok velük...ezért támadnak...izgalmas sokszor....

-állandóan kutatok sok weboldalt találtam, köztük az "igefórum"ra is, és nem sok idő múlva ide is!.....
nagyon jól érzem magam, boldog  vagyok,sokat épülök köztetek, és csak Isten tudta hogy a VŐM lesz, aki ennek az áldott keresztény közösségnek a adminja...Antee :2smitten: /irene, javítottam, adminja /Mária csak mindenkit bátorítani szeretnék, ha az ÚR olyat kér, ami elérhetetlennek tűnik számunkra, ne késlekedjünk és ne  engedetlenkedjünk,  mert  még nagyobb kihívások várnak  ránk!-"semmi sem lehetetlen annak, aki hisz!"mondja az ÚR Jézus....életem legfontosabb része, hogy amit kaptam, használjam... nekem ez a misszió területem....alázattal  és teljes hódolattal köszönök az ÚRnak minden lehetőséget........legyünk áldássá egymásnak és az internet világának!
zsolt 25:8.    Jó és igaz az Úr, azért útba igazítja a vétkezőket.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #17 Dátum: 2009 Május 20, 10:37:29 »
Köszönjük szépen Irene és Árnyék!  :088:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Hilda

  • Vendég
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #18 Dátum: 2009 Május 20, 11:28:54 »
Ircsivel sorstársak vagyunk, mert már az általa említett másik "keresztény" oldalon ismertük egymást,
és elégedetlenek voltunk, de mégis egymástól függetlenül jöttünk át.
Nekem egy ottani ismerősöm ajánlotta, és azonnal megtetszett,
sokkal emberközelibb, személyesebb volt, nem csak kiélezett teológiai viták,
hanem csevegések, humor, lazaság is, tehát egy közösségtől mi többet várhatnánk el?
Nagyon kedvesek voltak a tesók, és a személyes találkozások még inkább erősítették
a közösséget, és hogy itthon érezhetem magam.


 :017:

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #19 Dátum: 2009 Május 20, 11:49:19 »
Köszönjük Hilda!  :05:  :rozsa2:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

maria

  • Vendég
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #20 Dátum: 2009 Május 20, 13:37:44 »
Hilda, jó volt olvasni téged is.

maria

  • Vendég
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #21 Dátum: 2009 Május 21, 13:17:19 »
Itt írjátok meg, hogyan kerültetek ide a Fórumra?!

Nem elérhető Epafras

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 63
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #22 Dátum: 2009 Május 26, 09:21:01 »
Sziasztok!
Én a társkereső fórumot találtam meg először.
Amikor megnéztem, hogy "mit tud" még ez az oldal akkor találtam rá erre a részére.
Jó volt a családias hangnemet és a szeretetet látni közöttetek
Nem vagyok egy sürün irogatós tipus de ha úgy gondolom szivesen leirom a véleményem.
Jó volt a fórumtalálkozó Szfehérváron amin ott lehettem,mert egy nagy fordulatot
hozott az életemben,habár ez ott nem derült ki.Részleteket a "Mi újságban" irom le.
Még az is nagyon jól esett,hogy új létemre sikerült a válásról azt a topcot az Antee segitségével létrehozni.
Szeretettel:Epafrás
Minden féltett dolognál jobban őrizd meg szívedet,mert abból indul ki minden élet. /Péld. 4:23

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #23 Dátum: 2009 Május 26, 17:00:29 »
Köszönjük szépen Epafrás!  :05:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

maria

  • Vendég
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #24 Dátum: 2009 Május 26, 17:54:02 »
Epafras jó volt olvasni téged is. Többiek ti hogyan kerültetek ide?  :168:

Nem elérhető Anikó ANCSI

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 111
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #25 Dátum: 2009 Május 26, 20:49:07 »

Szintén egy „másik keresztény” fórumon regisztráltam első alkalommal. Majd a fórum linkjére (valahol) ráakadtam, és nem bántam meg…  :05: és ajánlottam! Sok-sok építő bizonyságot, gondolatot olvastam s persze a számomra kedves verseket! Jó közösség. 

Szeretettel: Anikó ANCSI :044:

maria

  • Vendég
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #26 Dátum: 2009 Május 26, 21:20:54 »
Anikó, örülök, hogy jó közösségnek tartod a fórumot.  :016:

Nem elérhető Yehudith

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 119
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #27 Dátum: 2009 Május 27, 09:32:57 »
Sziasztok!

Néhány évvel ezelőtt a neten kerestem keresztény oldalakat. Úgy emlékszem (remélem jól) egy csevegős oldalon beszélgettem hitbéli kérdésekről adminunkkal, így kerültem ide. Azóta, rendszeresen olvaslak benneteket és sokszor épültem a bizonyságokból, áldott üzenetekből. Áldjon meg az Úr benneteket. Nagyon jó keresztényekkel közösségben lenni, mégha csak így virtuálisan is.

Hopp! Most nézem, hogy ezt rossz helyre írtam, nem a köszöntésekbe kellett volna, bocsi.

 :?:  :076:

Már a helyére tettem/ Mária

maria

  • Vendég
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #28 Dátum: 2009 Június 09, 20:00:22 »
Hogyan kerültél ide, folytassátok, olyan jó olvasni.   :116:

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #29 Dátum: 2009 Június 20, 17:29:42 »
Én is elmondom, hogy találtam ide!  :hehe:

Bizony én előbb vala, mint ez a fórum!  :2funny: :2funny: :2funny:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)