Szerző Téma: Abortus - magzatemberkék  (Megtekintve 33397 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Emike

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 27
Re:Abortus - magzatemberkék
« Válasz #90 Dátum: 2011 Augusztus 25, 14:50:27 »
Aki aláírja, az jó lenne ha be is fogadna és nagy szeretetben fölnevelne legalább egyet az ilyen nem várt kisgyerekek közül :088:

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Re:Abortus - magzatemberkék
« Válasz #91 Dátum: 2011 Augusztus 26, 16:50:37 »
Kedves Clio!

Döbbenten olvastam soraidat :

.....Az ilyen embereknél komoly pénzbírságot és költségmegfizetést írnék elő, ha másban nem is de legalább a pénztárcáján érezze az abortusz súlyát!....

ez mégis mit oldana meg ? Mi most Isten szempontjából vizsgáljuk a kérdést, már pedig Isten Igéje azt mondja : ... az ártatlanul kioltott vér az égre kiállt....
Ezzel szemben mit használ bármilyen pénzbírság? Vagy költségtérítés? Mégis mennyit ér egy egy nem született magzat élete? Ha változásokat akarunk, akkor szívbeli változásnak kell történnie. Nekünk hivőknek kell először meglátnunk és megbánnunk "népünk" bűneit, az a meg nem született 6 millió gyermek vére Magyaroszágon az égre kiállt. Van egy ima, amit Nehémiás mondott el, nagyon szeretem ahogy imádkozik :

....1.   Nehémiásnak, a Hakália fiának beszédei. És lőn a Kislév nevű hóban, a huszadik esztendőben, hogy én Susán várában valék.
2.   És jöve hozzám Hanáni, egy az én atyámfiai közül, és vele együtt férfiak Júdából, és tudakozódtam tőlök a fogságból megszabadult maradék zsidók felől és Jeruzsálem felől.
3.   És mondának nékem: A fogságból megszabadult maradék zsidók ott abban a tartományban nagy nyomorúságban és gyalázatban vannak; és azonfelül Jeruzsálem kőfala lerontatott, s kapui tűzben égtek meg!
4.   Hogy pedig meghallám e beszédeket, leültem és sírtam és keseregtem napokon át, s bőjtölék és imádkozám a mennynek Istene előtt;
5.   És mondék: Kérlek Uram, mennynek Istene, nagy és rettenetes Isten! Ki megtartja a szövetséget és irgalmasságot az őt szeretőknek és az ő parancsolatait megtartóknak;
6.   Oh, legyen figyelmetes a te füled, és szemeid legyenek nyitva, hogy meghallgassad a te szolgádnak könyörgését, melylyel én könyörgök most előtted nappal és éjjel Izráel fiaiért, szolgáidért, és vallást tészek az Izráel fiainak bűneiről, melyekkel vétkeztünk te ellened, én is s az én atyámnak háza vétkeztünk!
7.   Felette igen vétkeztünk ellened, és nem tartottuk meg a parancsolatokat, és a rendeléseket és a törvényeket, melyeket parancsoltál volt Mózesnek a te szolgádnak.
8.   Oh, emlékezzél meg arról a beszédről, melyet parancsoltál Mózesnek, a te szolgádnak, mondván: Ha ti vétkeztek, én meg elszélesztelek titeket a népek között;
9.   Ha pedig megtérendetek hozzám és megtartjátok parancsolataimat és cselekeszitek azokat: még ha az égnek utolsó szélén volnának is szétszórt gyermekeitek, onnan is összegyűjtöm őket és beviszem arra a helyre, melyet választottam, hogy lakozzék ott az én nevem!
10.   És ők a te szolgáid és a te néped, a kiket megszabadítottál a te nagy erőd által és a te erős kezed által!
11.   Kérlek oh Uram, legyen figyelmetes a te füled a te szolgádnak könyörgésére és szolgáidnak könyörgésökre, a kik kívánják félni a te nevedet, és adj, kérlek, jó szerencsét most a te szolgádnak, és engedd, hogy kegyelmet találjon ama férfiú előtt. Én ugyanis a királynak pohárnoka voltam.

Nehémiás nem mutogatott másra, hanem egy sorba tette magát azokkal, akik vétkeztek Isten ellen, és mint benn lévő könyörgött az Úrhoz az Ő népéért. Valahogy így kellene nekünk is könyörögni, hogy ez nagyon rossz életszemlélet, ami annyi ártatlanul kiontott vért kivánt már, változzon meg azáltal, hogy ez a nép - a mi népünk - valóban kereszténnyé lesz.

„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Nem elérhető Shándor

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Abortus - magzatemberkék
« Válasz #92 Dátum: 2011 Augusztus 26, 20:51:12 »
Ermaha, csak egy kicsit beleszolok abba amit irtál. Nem biztos, hogy minden nö ugy átéli mindezt, ahogy te. Férfi ésszel azt mondom, a Fennvalo ezt neked tartotta, ezt a szenvedést, hogy mikor a végére érsz más szemmel , más lélekkel lásd a dolgokat. Bocsásson meg az Isten, ha nem megfelelöen használtam a Nevét, és bocsáss meg ha olyasmit irtam, amit nem kellett volna...
Élj úgy, hogy ne vegyenek észre, de ha elmentél, hiányozzál.

Nem elérhető Emike

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 27
Re:Abortus - magzatemberkék
« Válasz #93 Dátum: 2011 Augusztus 26, 21:46:50 »
 .

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Re:Abortus - magzatemberkék
« Válasz #94 Dátum: 2011 November 03, 16:37:04 »
„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Nem elérhető ditte

  • Segítő
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4504
Re:Abortus - magzatemberkék
« Válasz #95 Dátum: 2011 November 03, 16:56:45 »
Köszönöm drága Irma! Csodálatos videó!
 :2smitten:
"Társuk vagyok mindazoknak,akik félnek téged,és akik határozataidat megtartják."Zsoltárok 119,63

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Re:Abortus - magzatemberkék
« Válasz #96 Dátum: 2011 November 03, 17:21:12 »
Drága Ditte!

Nekem fontos üzenetet adott át.

 :2smitten:
„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Nem elérhető rencsi

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 51
Re:Abortus - magzatemberkék
« Válasz #97 Dátum: 2011 November 21, 09:21:19 »
Üdv Testvéreim!valamiért nem engedett be az előző nevemmel,meg jelszavammal,ezért csináltam egy újat..
nos csak azt akartam mondani,hogy egy ideje tag vagyok már....na szóval a témához szólva...a férjemmel mi is szeretnénk kisbabát jövőre,
nézegettem az interneten különböző írásos anyagokat,amikor ezekre a videókra bukkantam
szörnyű tényleg,ahogy könnyű szívvel végzik az abortuszt,de vannak olyan személyek,akik Isten kegyelméből és szeretetéből túlélték azt.
itt a két videó,nézzétek meg.. http://www.youtube.com/watch?v=UiF3LK5gx6g#   http://www.youtube.com/watch?v=Qk3VvAYbefY#
amikor megnéztem,hálat adtam Istennek, hogy megtartotta őket

Nem elérhető ditte

  • Segítő
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4504
Re:Abortus - magzatemberkék
« Válasz #98 Dátum: 2011 November 21, 10:06:15 »
Kedves Rencsi!
Nagyon megrázó és meginditó videók. Köszönöm, hogy feltetted őket.
"Társuk vagyok mindazoknak,akik félnek téged,és akik határozataidat megtartják."Zsoltárok 119,63

Nem elérhető roda

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2
    • God News
Re:Abortus - magzatemberkék
« Válasz #99 Dátum: 2011 November 28, 09:34:43 »
Ezek valóban nagyon megrázó képek. Milyen furcsa, hogy a médiákban nem kapnak helyet... Szomorú.
Mivel nekem a várandósság idején be kellett pár napra feküdni a kórházba, láttam, hogy a kisműtéti napokon sorba állnak a nők abortuszt végezni. Sajnos nem lehetett velük kapcsolatba lépni, mert ahogy beérkeztek, azonnal vitték is őket a műtőbe.
Nagyon szomorú, hogy az életre felesküdött "orvosok" a halál/a gyilkosság eszközeivé válnak.
Hálás vagyok Istennek azokért az orvosokért, akik semmilyen körülmények között nem vállalnak abortuszt. Ilyen az én orvosom is. Isten áldja meg őt abban, hogy tudja "reklámozni" azt, hogy nem vállalja a babák elpusztítását.
Szerintem az a legnagyobb probléma, hogy a nők nagyon nagy része nincs is tisztába, hogy mi az abortusz, és milyen következményekkel jár.

Ezt, a Válságterhességi Központ szórólapjáról gépeltem be, és az általam szerkesztett keresztény kiadványba elhelyezve továbbítottam. Most megosztom veletek is, lehet továbbítani, kimásolni:

 
VALAKI SZÓLNI SZERETNE!

Első hét
Gabi vagyok és csak most érkeztem meg anyukám méhébe. Életem 4 nappal ezelőtt kezdődött, mikor az apukám hímivarsejtje és anyukám petesejtje találkozott és egyesült. Az egyes sejtek sok tízezer gént tartalmaznak, amelyek meghatározzák szemem, hajam, bőröm színét, majdani magasságomat, de személyiségemet, nememet és intelligenciámat is. A gének határozzák meg növekedési programomat, ez fejlődésem tervrajza. Nem vagyok nagyobb, egy tűnek a hegyénél, de egy megismételhetetlen egyedi emberi lény vagyok már, soha többé senki nem lesz hozzám hasonló, csupán idő kell hozzá, hogy felnőtt ember legyek. Sejtjeim száma óránként megduplázódik, úgy 266 nap múlva, amikor megszületek sokmillió sejtem lesz.
 
Második hét
Már határozott helyem van a méhben, a méhnyálkahártya védelmet és táplálékot nyújt számomra. Körülöttem magzatburok alakul ki.
Kb a 10. napon az anyukámnak reggeli rosszullétei lehetnek és hamarosan észreveszi, hogy elmaradt a havi vérzése. Én még mindig kisebb vagyok, mint egy almamag, de a kialakult hormonok és kémiai folyamatok már hatnak anyukám egész szervezetére.
 
Harmadik hét
Gerincoszlopom és idegrendszerem kialakulásának kezdete. A harmadik hét végére a szívem elkezd vért pumpálni és a szemem is kezd kialakulni. A 24. napon még nincs se kezem, se lábam, de hirtelen 2 nappal később kis rügy formájában előbújnak karjaim és két napra rá a lábacskáim is hasonló módon követik. Agyam és gerincvelőm is van már.
 
Negyedik hét
Kb 6-7 mm nagy vagyok, 100-szor nagyobb, mint 3 héttel ezelőtt. Már anyukámtól független önálló vérkeringésem van, így vércsoportunk is különböző lehet. Jól látható fejlődő agyam, gerincem, csontozatom aajkaim és az anyukámmal összekötő köldökzsinór is. Mivel gyorsan növök, sok táplálékra van szükségem, így egyre nagyobb mennyiségben kapok tápanyagokat anyukám véréből.
Minden nap legalább 1 mm-t növök!
 
Ötödik hét
A mellkasom és hasam, a májammal együtt kiformálódnak és különválnak. Szemlencsém, retinám, orrlyukaim és szájam jól kivehetőek. Kezeimen és lábaimon jól láthatók az ujjak. Fülkagylóim kialakulóban vannak, kezdem hallani az engem körülvevő magzatvíz csobogását.
Anyukám most végzett el egy terhességi vizsgálatot, mert tudni akarta, hogy tényleg itt vagyok-e.
 
Hatodik héttől a nyolcadik hétig
A 6. hét körül az anyukámnak kimarad a második havi vérzése is. Az agyam kifejlődött és működik, az általa kibocsátott hullámok mérhetők műszerrel. Különböző izmaim elkezdenek együtt mozogni. Ki tudom nyitni a számat, ajkaim és nyelvem is van. Érzékeny vagyok az érintésre és reagálok is rá. Tornázom is már, bár anyukám csak 12 hét múlva veszi majd észre először.
 
Nyolcadik hét
Az otthonom most akkora, mint egy tyúktojás. Kb 3 cm nagy vagyok és 8 g. Minden fő szervem működik. Kéz és lábujjaim kiformálódtak, azzal az egyedi ujjlenyomattal, amely egész életemben nem fog megváltozni.
Kezemmel már tudok markolni, szopom a hüvelykujjam és néha csuklom is.
Vannak alvási és éber időszakaim.
 
Tizenegyedik és tizenkettedik hét
Kicsit nagyobb vagyok már, mint 4,5 cm. Idegeim és izmaim együtt, teljes összhangban működnek. Minden nap úszom és tornázom. Arcom már sok mindent kifejez és mosolyogni is tudok. Lábaimon és kezeimen megjelennek a körmök.
Fájdalmat már a nyolcadik héttől érzek.
 
Harmadik hónap
Teljesen kiformálódtam már, csak növekednem kell. A lakóhelyem egy teniszlabda méretéhez hasonló. Világosan látható, hogy fiú vagy lány vagyok és kezdetleges ivarsejtjeim is vannak. Hangszálaim kialakultak, hallok és ízlelőbimbóim is vannak. Hamarosan anyukám ruhái szűkek lesznek...
Ó, ne! Anyukám most magyarázza az orvosnak, hogy túl fiatal megtartani engem! Az egész jövőm az ő döntésén múlik!
A barátja, az apukám el akarja hagyni, ha nem megy abortuszra. Sajnos az orvos sem ellenzi az abortuszt, és nem mondja el, hogy milyen érzelmi és fizikai veszélyekkel jár. Nem mondja el azt sem, hogy teljesen kifejlődtem már, csak még növekednem kell. Szegény anyukám teljesen össze van zavarodva, mindenki - a barátja, az orvos, a világ - azt mondja neki, hogy a legjobb, ha abortuszra megy, de mélyen legbelül tudja és érzi, hogy nem szabad megölnie!
Vannak, akik azt mondják, hogy egy darab szövetcsomó vagyok a méhében, de anyukám tudja, hogy én már egy önálló ÉLET vagyok!
 
Ó, mi fog történni most velem és az anyukámmal?
Szeretném elmondani neki, hogy az abortusz nagy orvosi beavatkozás, aminek a következményei nagyon komoly fizikai problémák lehetnek: túlzottan erős vérzés, intenzív fájdalom, jövőbeni vérzési problémák, álmatlanság, hányás, fertőzés veszély, mellrák, hashártyagyulladás, gyomor-bél panaszok, súlyvesztés vagy kóros súlygyarapodás, halvaszülés, méhen kívüli terhesség, meddőség, frigiditás, sokk, kóma, halál.
De lehetnek szellemi vagy érzelmi problémák: depresszió, harag, reménytelenség-érzés, vádlás, gyász, bánat, lelkiismeretfurdalás, elveszettség érzés, öngyűlölet, önpusztítás, öngyilkosság érzés, képtelenség a babáról való elfeledkezésre, rémálmok, képtelenség az önmegbocsátásra, a baba születésnapjáról való elmélkedés, szexuális érdeklődés elvesztése, drogba alkoholba való menekülés, gyermekbántalmazás, kiegyensúlyozatlan partnerkapcsolat, kommunikációs nehézségek, visszatérő képek, az abortusz ismételt átélése, újabb terhességmegszakítás.
 
Az anyukám teste felkészült a várandóság időszakára és majdani születésemre. Azzal, hogy engem kivesznek az anyukám méhéből, testében hirtelen változás áll be, éa ennek komoly következményei lesznek. Az abortusz nem egy egyszerű, gyors és minden rossztól mentes beavatkozás!
Ha anyukám tudná, hogyan csinálják az abortuszt, biztos megrémülne.
Magyarországon legtöbbször kétféle eljárást használnak:           
A vákuumos kiszívás: a méhszájat kitágítják és egy csövet vezetnek a méhbe, ami egy erős szívógéphez van kapcsolva. A vákuum pedig annyira erős, hogy kitépi a kezeimet, lábaimat, végül sz egész testemet kiszakítja otthonomból, az anyaméhből.
Tágító és kikaparó eljárás: A méhszájat kitágítják és aztán egy éles kaparókanalat vezetnek a méhbe, amivel darabokra vágnak és a méh falát is lekaparják. Valakinek ellenőiznie kell, hogy minden részem kívül van-e már a méhből, üres-e teljesen, mert egyébként fertőzések léphetnek fel.

- Felismersz engem?
Ez én vagyok, Gabi!
 
Nagyon boldog vagyok, hogy anyukám nem ment el abortuszra!
Valaki elmondta neki a tényeket az abortuszról, és hosszú tépelődés után hallgatott a lelkiismeret hangjára, ami megszólalt a szívében az ÉLET-ről! Sokat gondoltam azokra a babákra, akiket mégsem akarnak megtartani. De az ő anyukájuknak sem kell megölniük őket! Sok baba lesz boldog örökbefogadó vagy nevelőszülőknél.
Minden baba élni akar!
Nincs olyan gyermek, akit ne akarna valaki!
 

Anikó

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Abortus - magzatemberkék
« Válasz #100 Dátum: 2011 November 28, 10:16:50 »
Igen Testverem, valojaban nincsenek tisztaban azzal, hogy mar a fogantatastol teljes erteku az ember.
Mozes konyveben is olvashatunk arrol, hogy aki ugy megut egy terhes not hogy elvetel, az eletevel kell fizetnie erte!

A balga meg azt hiszi, hogy a szuletes pillanatatol szamit valaki embernek...
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Batiszrael

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1864
Re:Abortus - magzatemberkék
« Válasz #101 Dátum: 2011 November 28, 11:21:24 »
Kapaszkodjatok meg! Sajnos Izraelben is ez a módi...  :pityereg:
A magzatok nem számitanak embernek, csak születésük után! Mondok még hajmeresztőbbet: a katonaságnál három művi abortuszt engedélyeznek a katona lányoknak, teljesen ingyen, bérmentve.
Ja, és ha elmész a nőgyógyászhoz és közlöd vele, hogy neked akkor is kell a gyerek ha beteg, akkor egyenesen elmebetegnek néz!

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Abortus - magzatemberkék
« Válasz #102 Dátum: 2011 November 28, 14:08:51 »
Egy tanitasban azt hallottam, hogy Izrael all az elso helyen ahol a legtobb abortuszt vegzik.
Persze ez szazalekaranyos a lakossag szama szerint.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Batiszrael

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1864
Re:Abortus - magzatemberkék
« Válasz #103 Dátum: 2011 November 28, 16:27:33 »
Lehetséges!

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Abortus - magzatemberkék
« Válasz #104 Dátum: 2011 November 28, 20:17:25 »
IRGALMAZZ !   A MAGZAT IMÁJA




   „Ember vagyok! Értelmetlenség azt  állítani, hogy csak sejthalmaz, anyám testének egy része.  Nem!  Önálló emberi személyiség vagyok fogantatásom pillanatától kezdve, olyan egyén, aki még soha nem volt, és meg nem ismétlődik soha! Ujjlenyomatom génkódjai csak az enyémek. A harmadik héttől önálló vérkeringésem van, s még vércsoportom sem azonos anyáméval.
 
MOST ITT ÉLEK ANYÁM MÉHÉBEN, S ELKEZDTEM MEGVALÓSÍTANI ÖNMAGAM
 
   Ezt folytatom majd a hónapok elteltével köztetek a külvilágban, ahol Gondviselő Istenünk és a ti segítségetekkel megküzdöm én is saját életem.  Az élet boldog pillanatairól még nincs fogalmam, előre csak egyet tudok ezek közül, azt, amikor Édesanyámat először megpillanthatom.
 
 
Jaj! Istenem!
Nekem már nem adatik meg az az öröm, hogy megismerjem a szüleimet itt a Földön.

Döntöttek! Nem kellek nekik.
Mennem kell.
 
Így imádkozza a keresztutat egy abortuszra ítélt magzat.

I.Állomás : Jézust halálra ítélik           
       
Szüleimet a testiség kötötte össze. Mielőtt megszülettem volna, már halálra ítéltek. Nem a szeretet, hanem az önzés hívott életre.

Egyedül Isten szeret engem!



II. Állomás : Jézus vállára veszi a keresztet
 
Anyám megkapta az abortusz beutalót a kórházba.
A meg nem születettek szégyenbélyegét viselem. Szüleim átkoznak. El kell tűnnöm!
Istennél valaki talán imádkozik értem?!
 
III. Állomás : Jézus először esik el a kereszttel
 
Én csak egy eset vagyok. Az emberek manapság nem ismernek el hozzájuk hasonlónak.  Én csak egy nem kívánatos terhességnek vagyok az esete. Egy baleset, melyet könnyen ki lehet javítani.

Csak Isten fogad engem el egyedül!


IV. Állomás : Jézus Édesanyjával találkozik
 
Nekem nincs anyám, aki megsiratna. Én most egy asszonynak a foglya vagyok, aki meg fog öletni.
Anyám talán soha nem ismerte az áldozatos szeretetet, ezért dob el most magától.

Istenem! Légy irgalmas Édesanyámhoz!
 
 
V. Állomás : Simon segít Jézusnak a keresztet vinni

Nekem senki sem segít. Még az orvos is anyámnak ad érzéstelenítőt, hogy ne szenvedjen akkor, amikor engem megölnek. Uram! Manapság már nem élnek segítő Simonok.

Rád várok egyedül! Segíts!
 
 
VI. Állomás : Veronika kendőjét nyújtja Jézusnak

Senki sem érzi, érti tragédiámat? Miért olyan egyszerű, érdektelen eset az, hogy engem megölnek?

Imáitok ezt meg tudnák akadályozni! Kérlek benneteket erre!!!
 
 
VII. Állomás : Jézus másodszor esik el a kereszttel.
 

Apukám kiszámolja, mennyibe kerülnék neki, ha élnék. És mennyi gond… A halálom olcsóbb és kényelmesebb. Ezért meg kell halnom. Talán a szülei tanították meg arra, hogy így mérlegeljen?
Így most nem érti, mit is jelent édesapának lenni: Azt, hogy a gyermeket Istentől el kell fogadni, és úgy nevelni, hogy Istenhez majd vissza is térhessen!
 
Istenem, bocsáss meg neki is!
 
 
VIII. Állomás : Jézus vigasztalja az Őt sirató asszonyokat
 
Uram Jézus!
A Téged sirató asszonyok halálodat nem tudták megakadályozni. Az én halálomat sem akadályozza meg senki és semmi.

Istenem! Most már csak végtelen irgalmasságodra hagyatkozom!
 
 
IX. állomás : Jézus harmadszor esik el a kereszttel

Engem ejtenek. – Családtervezés…, túlnépesedés…, emberi tervezés…- Nincs helyem, nincs kenyerem széles e világon! Meg kell halnom Istenem! Meddig tart még engem ez a Föld, mely a legkisebbnek sem ad helyet? Miért akar tőlem megszabadulni?

Miért, miért?


 
X. Állomás : Jézust megfosztják ruháitól
 
Uram, Jézus! Tőled elveszik ruháidat, nekem nincs is! Csak bőröm van, melyet egy eszköz hamarosan megragad és tép.
 
Istenem… és én mennyire félek ettől!!!
 
 
XI. Állomás : Jézust a keresztre szegezik

Uram, Téged keresztre szegeznek. Engem darabokra szabdalnak, s megszámolják részeimet, hogy fertőzést ne okozzak!
 
Istenem! Bocsáss meg hóhéraimnak, mert nem tudják mit cselekszenek.                                 
 
 
XII. Állomás : Jézus meghal a kereszten

Jézusom! Te meghalsz, és én is nemsokára. Te ártatlan vagy.  Én is.
 
Emlékezzél meg rólam  az Örök  Élet Országában!
 
 
XIII. Állomás : Jézusom Te Anyád ölén holtan is megnyugodhattál

Én csak teher vagyok, aki csak a lelkiismeretet tudom nyugtalanítani. Én anyám ölében ezért nem tudok megnyugodni.

Uram! Valóban számomra nem létezik semmiféle ölelés?
 
 
XIV. Állomás : Jézust a sírba helyezik.
 
Jézusom! Téged a sírba helyeznek, engem hulladékként égetnek el. Én most már csak az utolsó ítéletre várok, és akkor Isten színe előtt szüleimet kell vádolnom gyilkossággal.
 
Uram! Mégis irgalomért könyörgök, hiszen izzik szívemben a Tőled kapott Szeretet-parázs. Engedd, hogy a Te Szeplőtelen Édesanyád lángra lobbantsa szüleim szívében a szeretetet, és megismerjenek Téged, a Föltámadtat. Ó, csak ez mentheti meg őket!
Add Uram, hogy átérezzék a szülői szeretet fenségét és az Istennel való teremtő együttműködés benső örömét és felelősségét! Így majd óvni fogják a további magzatot, s bűnbánatuk bizonyosan elnyeri Szent Szíved Irgalmát!                                                       
Ámen

                                     

Ő A TE GYERMEKED!

Két letölthető pps: Irgalmazz http://images.bacsipista.multiply.com/attachment/0/SSSIPAoKCE8AADQEn@U1/irgalmazz.pps?nmid=115757656
                                          Könyörgés az anyákhoz  http://images.bacsipista.multiply.com/attachment/0/SSSI6AoKCE8AAD5y4FE1/konyorges_az_anyakhoz%5B2%5D.pps?nmid=115757656

Forrás http://havannacsoport.hu/?modul=oldal&tartalom=932559#ixzz1f1qgjn34
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12