Szerző Téma: Hálaadás  (Megtekintve 84040 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Antee

• Admin
  • Testvérünk
  • *
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Hálaadás
« Válasz #885 Dátum: 2013 December 07, 10:14:54 »
Dicsőség az Úrnak! :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Jazmin

• Testvérünk
  • *
« Válasz #886 Dátum: 2013 December 07, 11:17:00 »
Hálát adok az Úrnak, mert tökéletes, mert gyógyító, mert minden bajunkból kiment Ő.
Hálát adok az Úrnak, mert őrzi, gyógyítja gyermekeinket.
Hálát adok az Úrnak, hogy ahogy Laci fiamnak megadta a megoldást annak idején, úgy most
Andris fiamnak sem kell többet Endokrinológiai vizsgálatra járnia, mert megindult a fejlődése.

Hálát adok neked Uram, dicsérlek örökké.

Ámen!Dicsőség Istennek!
Az Isten SZERETET. 1 Ján 4:8

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
« Válasz #887 Dátum: 2013 December 07, 11:44:53 »
Ámen.

Zsoltárok könyve
- 100. fejezet -

1. Hálaadó zsoltár. Ujjongjatok az ÚR előtt az egész földön! 2. Szolgáljatok az ÚRnak örömmel, vigadozva járuljatok színe elé! 3. Tudjátok meg, hogy az ÚR az Isten! Ő alkotott minket, az övéi vagyunk: az ő népe és legelőjének nyája. 4. Menjetek be kapuin hálaénekkel, udvaraiba dicsérettel! Adjatok hálát neki, áldjátok nevét! 5. Mert jó az ÚR, örökké tart szeretete, és hűsége nemzedékről nemzedékre.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Kingooo

• Testvérünk
  • *
« Válasz #888 Dátum: 2013 December 09, 04:28:05 »
Halat adok neked URAM, mert megadod mindazt,amire szuksegem van, akkor is, ha nem kerem! Koszonom,hogy velem VAGY! Amen

De te, oh Uram! paizsom vagy nékem, dicsőségem, az, a ki felmagasztalja az én fejemet.  Zsolt. 3/4

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Antee

• Admin
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #890 Dátum: 2013 December 09, 09:50:46 »
Ámen
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Kingooo

• Testvérünk
  • *
« Válasz #891 Dátum: 2013 December 10, 15:10:32 »
Halat adok neked URAM, hogy megaldottad a fonokoket es a vartnal jobb fizetest adtal! KOSZONOM URAM! LEGYEN ALDOTT NEVED OROKKE! Amen

De te, oh Uram! paizsom vagy nékem, dicsőségem, az, a ki felmagasztalja az én fejemet.  Zsolt. 3/4

Nem elérhető Antee

• Admin
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #892 Dátum: 2013 December 10, 15:36:40 »
Ámen. Dicsőség az Úrnak. :2smitten:

Nem elérhető Zsolti1987

• Testvérünk
  • *
« Válasz #893 Dátum: 2014 Április 19, 20:34:10 »
Köszönöm Mindenható Isten, hogy engem is megváltottál! Nem voltam számodra kivételezett. Köszönöm a keresztet! Használj kérlek a te tetszésed szerint!     Ámen

Nem elérhető Kingooo

• Testvérünk
  • *
« Válasz #894 Dátum: 2014 Április 22, 23:55:14 »
Köszönöm NEKED URAM, szeretetedet, irgalmadat, mellyel nap, mint nap körülveszel! Köszönöm el nem múló kegyelmedet! Hálát adok e közösségért, családomért, és legfőképp SZENT FIADÉRT AZ ÚR JÉZUS KRISZTUSÉRT, aki értem is szenvedett, de dicsőségesen feltámadt, bár nem érdemlem meg ezt a csodát, titkot. Köszönök mindent JÓ ATYÁM! Legyen áldott a TE NEVED örökkön-örökké! Ámen

Nem elérhető Antee

• Admin
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #895 Dátum: 2014 Április 23, 00:03:04 »
Ámen

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
« Válasz #896 Dátum: 2014 Április 24, 18:57:37 »
Ámen

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
« Válasz #897 Dátum: 2014 Május 07, 07:24:04 »
Köszönöm Uram, hogy számíthatok a Te segítségedre, mert gondod van felőlünk.  Amikor segítségül hívunk, nem feledkezel meg rólunk és kinyújtod felénk kezedet.
Dicsőség neked drága Istenem!

Nem elérhető Antee

• Admin
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #898 Dátum: 2014 Május 07, 10:37:57 »
Ámen

Nem elérhető Kingooo

• Testvérünk
  • *
« Válasz #899 Dátum: 2014 Június 27, 04:48:28 »
Halas vagyok URAM, hogy ismerhetlek! Halas vagyok URAM, hogy mindig velem Vagy! Halas vagyok Josagodert, Szeretetedert, Fenyiteseidert! Amen