Evangélium > Apológia

Jehova tanúi

(1/79) > >>

Antee:
Itt érintjük a Jehova Tanúival kapcsolatos témákat.

Zsotza:
Kedves Fórumtársak,és Olvasók!  Először is szeretném megköszönni Antee-nak,hogy megnyitotta a Topic-ot!  Érzékeny,és nehéz  témáról van  szó. Sok  ember számára a Jehova Tanúi jelentik A (tiszta) hiteles,helyreállított kereszténységet.  Én is  így  hittem ezt,8 éven  keresztül.  Nagyon  fontos lenne két dolgot (f)elismernünk:  1.:Küldetésünk van Feléjük,az Úr Jézus Krisztus (minden hiba  ellenére is)  szereti Jehova Tanúit.  2.:  Nem a lejáratás a cél.  Ahhoz,hogy tudjunk  segíteni Nekik,fontos megismernünk mit hisznek,miért  hiszik-és  mit tanít Isten Igéje-függetlenül az Őrtorony Társulattól. (Jehova Tanúi kiadó-hivatala) Bízom abban,hogy aktív  lesz a topic!

Irma:
Kedves Zsoca!

Engem nagyon érdekelne az, hogy ők azon kivül, hogy nem hisznek az Isten hármas személyének egységében, illetve, hogy ők egy Istent: Jehovát imádják, még mely nagyon fontos pontokon térnek el a Biblia egészséges tanításától. Fontos, mert ha csak homályos elképzeléseink vannak, egy beszélgetéskor könnyen alulmaradhatunk, mert ők nagyon célirányosan és szorgalmasan tanulnak.
Köszönöm. :2smitten:

Gyöngyike:
Kedves Zsoca!

Engem érdekelne, hogyan tudtál ebből kijönni, mert 8 év az nagy idő. Találkoztam olyan fiatalemberrel, aki benne van, és valóban nagyon ismerik az Igét, beszélgetésünk során kiderült. Nem tudtam őt meggyőzni, csak kinevetett engem, amikor én mondtam a magamét.  :08:

Sajnos azt hiszik, hogy Ők ismerik az igazságot.

Ani Kinor:

--- Idézetet írta: Gyöngyike - 2010 Szeptember 06, 07:21:20 ---Kedves Zsoca!

Engem érdekelne, hogyan tudtál ebből kijönni, mert 8 év az nagy idő. Találkoztam olyan fiatalemberrel, aki benne van, és valóban nagyon ismerik az Igét, beszélgetésünk során kiderült. Nem tudtam őt meggyőzni, csak kinevetett engem, amikor én mondtam a magamét.  :08:

Sajnos azt hiszik, hogy Ők ismerik az igazságot.

--- Idézet vége ---


Minden ember azt hiszi  :088:
De, miert,mit mondtak Neked? Miben utkozott a hitetek ?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése