Szerző Téma: Segítség bloggereknek!  (Megtekintve 9432 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Segítség bloggereknek!
« Válasz #30 Dátum: 2012 Október 15, 19:41:41 »
Sziasztok Testvéreim!

Amint láthatjátok az én blogomnál van egy ige. Nektek is beállíthatok egyet ha kéritek, viszont a hosszúsága annyi legyen, hogy két sorban kiférjen. :afro:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető torokildiko46

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Segítség bloggereknek!
« Válasz #31 Dátum: 2012 December 04, 14:36:58 »
Sziasztok Testvéreim!

Amint láthatjátok az én blogomnál van egy ige. Nektek is beállíthatok egyet ha kéritek, viszont a hosszúsága annyi legyen, hogy két sorban kiférjen. :afro:
:igen: :igen: :igen:
 :afro: észre vettem kedves Anti! ha lehet én is kérek egy igét és ha lehet választani akkor ez legyen:

Jób könyve:19:25   Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll. ja és egy kérdés lehet más színben? például tengerkék vagy barna???  nagyon köszönöm a válasz!  :016: :017: :thanks: :027:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Segítség bloggereknek!
« Válasz #32 Dátum: 2012 December 04, 14:59:22 »
Máris beállítom, sajnos nem lehet más színben... :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető torokildiko46

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Segítség bloggereknek!
« Válasz #33 Dátum: 2012 December 04, 15:02:53 »
Máris beállítom, sajnos nem lehet más színben... :2smitten:

 :afro: :016:

nem gond igy is nagyon jó és nagyon szépen köszönöm! :rozsa: :thanks: :028: :027:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Segítség bloggereknek!
« Válasz #34 Dátum: 2012 December 04, 15:03:34 »
Szívesen. :afro:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető torokildiko46

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Segítség bloggereknek!
« Válasz #35 Dátum: 2012 December 04, 15:06:29 »
 :016: :rozsa: köszönöm! máris megvan!  :2smitten: :2smitten: :2smitten:
 erről  megint egy bibliai idézett jut eszemben: kérjetek és adatik nektek! :019: mert mind aki kér az kap is! :08: :2smitten: :2smitten: :2smitten:
:017: :017: :017:
Máté Evangéliuma:7:7   Kérjetek és adatik néktek; keressetek és találtok; zörgessetek és megnyittatik néktek. :thanks: :026:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25