Szerző Téma: Imalista  (Megtekintve 3791 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető egykor11

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 84
Imalista
« Dátum: 2010 November 06, 19:44:30 »
Miért? Mert nagyon régóta a szívemen van ...

Ide azokat a kéréseket írom ( vagy, ha van kedvetek Ti is ) amiket nem írnék be az imakérések topicba, hiszen régóta fennálló gondokról van szó, vagy pedig kis csip-csup (pl. a kutyámmal szokott ez-az történni és kell az ima...) ügy.
Viszont nagyon jó tudni azt, hogy kéréseinkre Isten válaszol, de jó látni azt, hogy mit is kértünk, ha nem azonnal érkezik a válasz.

És hogy miért nem a hűtőszekrényre teszem fel, vagy a számítógép mögé a falra? Mert szeretném tudni, hogy nem vagyok egyedül.

Az első listám: ( nov.06-nov.13-ig)

-   Az Alfa-Omega közösségéért, hogy mindannyian egyre jobban erősödjünk az Úrban és az Ő szeretetében,
-Csilla gyógyulásáért, jó véreredményért, megtéréséért
-Katica testi-lelki gyógyulásáért,
-Gizus testi-lelki gyógyulásáért,megtéréséért,
-Misi alkoholbetegségből való szabadulásáért,megtéréséért
-a falumbeli alkoholbetegek szabadulásáért és megtéréséért
-a falumbeli emberek megtéréséért- testi-lelki gyógyulásukért,
-a falu vezető embereiért, bölcsességért,megtérésért,
-Alexa testi-lelki gyógyulásáért, a kezelő orvosokért, ápolókért, és a kórházi dolgozókért,
-Julika gyógyulásáért, a gyerekeinek állásért,
-Andris testi-lelki gyógyulásáért, megtéréséért, megbocsátásért, kiengesztelődésért, egy társért
-Márk és Norbert megtéréséért, megbocsátásért, kiengesztelődésért,
-Ann-Marie és Stephanie testi-lelki gyógyulásáért, megtéréséért, megbocsátásért, kiengesztelődésért, társért, és állásért,
-A gyászoló rokonaimért, vígasztalásukért és megtérésükért,
-Sógoromékért, hogy a költözés sikeres és gyors legyen,
-Mary, Eugénia és családjaik megtérésért,
-Á.megtéréséért, bölcsességért, józanságért, szeretetért, megbocsátásért,
-Édesanyámnak boldog, megelégedett öregkorért, megtérésért, megbocsátásért,
-Bátyám testi-lelki gyógyulásáért, megtérésért, az ezoterikus és okkult környezete megváltozásáért, szabadulásért,
-E. J. I.A.Gy és a társaik boszorkányságból, ezotériából, stb.,szabadulásért, megtérésért, lelki –szellemi gyógyulásért,
-Á. Szeretetért, anyagi gondok megoldódásáért, lelki gyógyulásért,
-Istvánért, hogy tudjon végre dönteni az életében az őt érintő kérdésekben, házasság, stb.
-D.káért, hogy értse meg mi Isten akarata az életére, a párkapcsolata és a munkája terén is, szabaduljon meg az öngyilkossági késztetésektől,
-Simonért, hogy az elkezdett honlapjuk sokakat vezessen az Úrhoz,
 -Izykéért, hogy sikerüljön egy jó szakmát választania, és jó tanulmányi eredményért, jó közösségért, barátokért, az anyjával való kapcsolat rendeződéséért, lelki sebei gyógyulásáért, megtérésért,
-A.,D., és I alkoholbetegségből való megszabadulásért, szeretetért, megtérésért,
-Krisztiánért, hogy sikerüljön a külföldi munkavállalással kapcsolatos terve és a párválasztása,
-Krisztikéért, hogy visszataláljon az Úrhoz, és Ő adjon számára hozzáillő társat,
-Erzsi gyászában az Úr adjon vígaszt neki és a gyerekekenek, unokáknak is, de valamennyi rokonnak is,
-Eszternek az elvesztett magzata miatti fájdalmát enyhítse az Úr Jézus,
-Jancsinak sikerüljön munkát, elfoglaltságot találnia,
-Valamennyi keresztény portálon leírt imakérésért,
-Ellenségeimért, hogy tudjam úgy szeretni őket, ahogy Jézus tanítja.




Nem elérhető zoltan

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1594
  • Testvér
Re:Imalista
« Válasz #1 Dátum: 2010 November 06, 19:56:57 »

Az Úr halgassa meg az imáidat. AMEN.
 Kívánom légy kitartó és álhatatos ebben a lelki munkában,  :afro:

:ima02:

 :2smitten:
Kárnak ítélek mindent az én Uram, Jézus Krisztus ismeretének gazdagsága miatt: a kiért mindent kárba veszni hagytam és szemétnek ítélek, hogy a Krisztust megnyerjem,

 Az Úr Jézus Krisztusnak kegyelme, és az Istennek szeretete, és a Szent Léleknek közössége mindnyájatokkal. Ámen.

Nem elérhető egykor11

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 84
Re:Imalista
« Válasz #2 Dátum: 2010 November 07, 07:33:42 »
Közönöm, Zoltán, épp ez van napirenden.... Tanulnom kell a kitartást és az álhatatosságot!!!
Épp ezért nagyon köszönöm a hozzászólásod, a bíztatásodat-mert ez segítség akkor, amikor épp feladnám, vagy csüggednék.Áldja meg az Úr a továbbiakban is a szolgálatodat :2angel:

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Re:Imalista
« Válasz #3 Dátum: 2010 November 07, 07:58:28 »
Drága Ági! Áldott szolgálat a közbenjárás, soha ne lankadj meg benne, és kívánom, hogy az Úr teljesítse szíved kéréseit, és adja meg, hogy láthasd az imameghallgatás ereményét!

Légy hű mindhalálig és néked adom az életkoronáját!  -- igérte az Úr!

szeretlek : Irma :2smitten:
„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4320
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re:Imalista
« Válasz #4 Dátum: 2010 November 07, 11:00:36 »
Kedves Ági!  :2smitten:

Hallgassa meg az Úr minden kérésedet, és teljesítse szíved vágyát! Jutalmazzon meg bőségesen, adjon további szeretetet, hűséget és kitartást, hogy így hordozd a rád bízottakat!

Az Irma által betett igét kívánom én is: "Légy hű mindhalálig és néked adom az életkoronáját!  -- ígérte az Úr!"

Sok szeretettel: Tünde  :2smitten:
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető egykor11

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 84
Re:Imalista
« Válasz #5 Dátum: 2010 November 08, 15:08:50 »
Drága Irma és Tünde !

Köszönöm a bíztató, testvéri szavaitokat, nagyon jó érzés volt olvasni őket. El is tettem belőle "ínségesebb " időkre a szívemben..... :088:
Hálás vagyok az Úrnak a testvéri közösségért,hogy épülhetünk egymás hite által :044:
Szeretettel gondolok Rátok,
Ági
 


Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Re:Imalista
« Válasz #6 Dátum: 2010 November 08, 15:19:54 »
Drága Ági!

Nekünk pont annyira, hogy te testvérünk vagy, tudod csodálatos dolog a szentek közössége, ami nem ismer elválasztó tereket, mert szellemben jön létre.

szeretettel gondolok rád : Irma :01:
„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Ani Kinor

  • Vendég
Re:Imalista
« Válasz #7 Dátum: 2010 November 15, 14:29:03 »
Kedves Egykor11, Testver  :088:

Koszonom szepen a jo kivansagaidat, az Urban-valo novekedesunket illetoen!

Viszont kivanom teljes szivembol, hogy az Ur Aldasa kiserjen es Orizzen meg Teged O!!!

Szeretettel es tisztelettel,
Moni  :2smitten: :2smitten: :044:

Nem elérhető egykor11

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 84
Re:Imalista
« Válasz #8 Dátum: 2010 November 16, 14:09:07 »
Drága Moni testvérem! Szeretettel és tisztelettel köszönöm az áldásodat és a bejegyzésedet, ami igazán jólesett.
Legyen a béke veled,
testvéred az Úrban,
Ágnes

Ani Kinor

  • Vendég
Re:Imalista
« Válasz #9 Dátum: 2010 November 16, 14:16:13 »
Drága Moni testvérem! Szeretettel és tisztelettel köszönöm az áldásodat és a bejegyzésedet, ami igazán jólesett.
Legyen a béke veled,
testvéred az Úrban,
Ágnes


En koszonom, a szeretettel atitatott szavaid, melyet olvasok a forumon, a hozzaszolasaidban  :088:
Beke Legyen, a Te draga sziveddel is .

Moni