Szerző Téma: Épp testben élve  (Megtekintve 19948 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető körtevirág

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 326
  • Isten gyermeke
Re:Épp testben élve
« Válasz #30 Dátum: 2010 November 09, 16:53:43 »
Állítólag az egészben főtt hagymásnak szörnyű az íze. A héjas meg a mézzel iható. Hurutoldónak használják.Amikor nagyon beteg voltam,ajánlották, hogy igyak, de nem tudtam rávenni magam, meg nem tudtam eldönteni, melyik verzió a jó.
Testem a Szent Szellem temploma, mert Jézus Krisztus vére megváltott az ördög
kezéből, ezért az én testem nem az ördögé, nem enyém, hanem Istené, akinek én szánom
az én testemet élő, szent és Istennek tetsző áldozatul, mint okos tiszteletemet.

Nem elérhető Shaly

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1610
  • Az Úr szolgája
Re:Épp testben élve
« Válasz #31 Dátum: 2010 November 09, 17:03:23 »
Van más gyógynövény.
Csak írd meg mire kell.
"Ekképpen azért most is van maradék a kegyelemből való választás szerint."
Róma 11, 5

Nem elérhető körtevirág

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 326
  • Isten gyermeke
Re:Épp testben élve
« Válasz #32 Dátum: 2010 November 09, 17:33:46 »
Választ kaptam a dokitól a levelemre.

Tisztelt Asszonyom!

A férfias szőrnövekedés (hirsutismus) nem betegség, hanem tünet. Az alapbetegséget kell tehát felfedezni, és azt gyógyítani. A hirsutismust okozó betegségeket 4 nagy csoportba soroljuk:
1. Petefészek-eredetű hirsutismusok: PCO, hormonttermelő daganat (androblasztóma, gynandroblasztóma, egyes peteérési zavarok)
2. Mellékvesekéreg-eredűek: CAH (congenitalis adrenalis hyperplasia = AGS =adrenogenitális szindróma), melynek 3 formája van (veleszületett enzimhiányok), mellékvesekéreg-túlműködés, mely lehet funkcionális és organikus, az organikus lehet hiperplázia, daganat és a kettő átmenete, a nodális hiperplázia.
3. Agyalapimirigy-eredetűek: a hipofízis ún. basiphil adenomája
4. Androgén receptor betegség (ezek valóban alkati eredetűek és genetikailag determináltak, A Földközi-tenger mentén nagyon gyakori.

Módszeresen, laborvizsgálatokkal és képalkotó eljárásokkal ki kell nyomozni, hogy Önnél melyik betegség áll fenn. Figyázat! A betegségek között életet veszélyeztető is lehet!

Hogy az Ön orvosai hol voltak, amikor ezt az egyetemen tanították, nem tudhatom, de hogy a témáról lövésük sincs, az faktum. Magam 1983 óta foglalkozok hasonló problémák gyógyításával. Amennyiben személyesen is lehetek segítségére, kérem, hívjon fel: 062095362513

Tisztelettel:

dr. Elek Csaba szülész-nőgyógyász szakorvos, humángenetikus, lézerterapeuta, nőgyógyászati epidemiológus és homeopata

UI: Mivel a lehetséges okok között nagyon sok a genetikai betegség, talán szerencsés is lenne, ha genetikusnál kezdené.


Sajnos homeopata is, az nem túl szerencsés, de majd imádkozom és elhatárolom magam ettől az oldalától. És persze nem kérek homeopátiás szereket.
Testem a Szent Szellem temploma, mert Jézus Krisztus vére megváltott az ördög
kezéből, ezért az én testem nem az ördögé, nem enyém, hanem Istené, akinek én szánom
az én testemet élő, szent és Istennek tetsző áldozatul, mint okos tiszteletemet.

Nem elérhető Shaly

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1610
  • Az Úr szolgája
Re:Épp testben élve
« Válasz #33 Dátum: 2010 November 09, 18:04:05 »
Köszönöm, hogy közzé tedted!
"Ekképpen azért most is van maradék a kegyelemből való választás szerint."
Róma 11, 5

Nem elérhető körtevirág

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 326
  • Isten gyermeke
Re:Épp testben élve
« Válasz #34 Dátum: 2010 November 09, 18:20:04 »
Nincs mit. Kicsit utána nézek a dokinak. Hol dolgozik, milyen eredményei vannak.
Testem a Szent Szellem temploma, mert Jézus Krisztus vére megváltott az ördög
kezéből, ezért az én testem nem az ördögé, nem enyém, hanem Istené, akinek én szánom
az én testemet élő, szent és Istennek tetsző áldozatul, mint okos tiszteletemet.

Nem elérhető Shaly

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1610
  • Az Úr szolgája
Re:Épp testben élve
« Válasz #35 Dátum: 2010 November 09, 18:25:32 »
Ha jó szakember azt is tedd ide.
Jól jönn az másnak is.
 :D
"Ekképpen azért most is van maradék a kegyelemből való választás szerint."
Róma 11, 5

Nem elérhető körtevirág

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 326
  • Isten gyermeke
Re:Épp testben élve
« Válasz #36 Dátum: 2010 November 09, 19:52:16 »
Örömmel mondhatom, hogy jó szakember. 2 ember kivételével mindenki, aki nála volt, csak dícséri azon a honlapon, amit találtam. 8 könyvet adott ki, nemzetközi munkában vesz részt és nem is drága. Csak magánrendelése van.
Olvastam hozzászólásait egy fórumon, nagyon nagy tudású, így első ránézésre. Már holnap felhívom és kérek időpontot.
Hálát adok Istennek, hogy végre találtam egy orvost, aki korrekten válaszolt. Bízom benne, hogy tud segíteni rajtam.
Testem a Szent Szellem temploma, mert Jézus Krisztus vére megváltott az ördög
kezéből, ezért az én testem nem az ördögé, nem enyém, hanem Istené, akinek én szánom
az én testemet élő, szent és Istennek tetsző áldozatul, mint okos tiszteletemet.

Nem elérhető mariann35

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Épp testben élve
« Válasz #37 Dátum: 2010 November 09, 20:17:51 »
Kedves Shaly, engedd már meg hogy én is kérdezzek valamit, lehet hogy kissé nevetséges kérdés, de nagyon kiváncsi vagyok rá , hogy neked mi erről a véleményed.
Én amikor tudatosan elkezdtem fogyókurázni, akkor mindig hiztam, amikor meg eszembe sem jutott a fogyókura, akkor meg mindig fogytam.Sőt most is fogytam. Jó hát volt is miből leadnom. Van egy kis pajzsmirigy tultengésem /két strumával élek együtt már 12 éve/. A dokinő azt mondta, hogy szedem a gyógyszert, ne is próbálkozzak fogyókurával, mert emiatt soha nem fogok ugy lefogyni ahogy szeretnék, de én ettől függetlenül tényleg fogyok, de mondom , csak akkor mikor eszemben sincs fogyni. Akárkinek elmondom, mindenki kinevet. Amikor meg rákészültem hogy fogyózni fogok, és tényleg nem ettem kenyeret, cukrot, ilyesmit, akkor mindig felszedtem egy pár kilót. Ez szerinted mitől lehet? Előre is köszönöm válaszod szia Mariann :044:

Nem elérhető Shaly

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1610
  • Az Úr szolgája
Re:Épp testben élve
« Válasz #38 Dátum: 2010 November 10, 06:19:35 »
Nincsenek nevetséges kérdések.

Ha megvonod magától bizonyos étel típusokat a szervezet pánikba esik és raktározni kezd.
És azért fogysz mert valószinüleg jól táplálkozol mikor nem fogyozól.
Nem kell ezeklet a trendi fogyókúrás trendeket követni, csak egészségesebben táplálkozni.
És mindenki mástól kezd hízni.
Én például a szénhirátoktól.
Nem tudom mit eszel általába, de az nem terheli meg a szervezetedet.
Ja és a heti max egy klógram fogyás az ideális, mert igy nem  elkerülhető a jo-jo efektus.

Kérlek írd meg mit eszel általában mikor nem fogyózol!
"Ekképpen azért most is van maradék a kegyelemből való választás szerint."
Róma 11, 5

Nem elérhető mariann35

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Épp testben élve
« Válasz #39 Dátum: 2010 November 10, 07:05:11 »
Kedves Shaly!
Teljesen "normálisan" étkezem olyankor.Szóval ami jön. Egy iskolában dolgozom, igy tehát hétköznap én is a jó öreg menza ebédet eszem. Mindennap más, főzelékek, tészták , hús, tehát mindenféle. És otthon sem szelektálok tulságosan. Sőt képzeld, sokszor még este 8-kor, 10-kor is eszem,amikor éhes vagyok. Az igaz, hogy sokat mozgok, néha még tul sokat is a munkámból adódóan. Szerintem ez is hozzájárul ahhoz, hogy amit mondjuk este megeszek, azt másnap valamennyire le is adom. Ja és általában biciklivel járok mindenhová, legalábbis mig le nem esik a hó. Egy problémát tudok a saját étkezésemmel kapcsolatban. Nem elég rendszeres. Tehát napközben jobbára "kapkodva" eszem, sokszor nem is reggelizem, és este mikor nyugiban vagyok otthon, akkor eszem. Ezt kellene valahogy rendbetennem. És ez számomra inkább az emésztésem miatt fontos, mert sokszor érzem, hogy az esti evészet nagyon megterheli a gyomromat.

Nem elérhető Shaly

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1610
  • Az Úr szolgája
Re:Épp testben élve
« Válasz #40 Dátum: 2010 November 10, 07:09:52 »
Napi 5 kell enni és nincs esti evés.
Nem véletlen, hogy régen 7 óra útán nem igazán ettek.
Ilyenkor lassul le a szervezet anyagcseréje.
"Ekképpen azért most is van maradék a kegyelemből való választás szerint."
Róma 11, 5

Nem elérhető körtevirág

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 326
  • Isten gyermeke
Re:Épp testben élve
« Válasz #41 Dátum: 2010 November 10, 17:34:25 »
Az a gond ezekkel a tanácsokkal, hogy nem az egyszerű melósnak vannak kitalálva. Aki 3 műszakban dolgozik, hogy tegye meg, hogy este nem eszik, amikor épp akkor dolgozik? Vagy hogyan egyen napjában többször nyugodtan, ha van 10 perce enni, pisilni, adott esetben cigizni(bár ezt nem pártolom, de sokan cigiznek)?
Testem a Szent Szellem temploma, mert Jézus Krisztus vére megváltott az ördög
kezéből, ezért az én testem nem az ördögé, nem enyém, hanem Istené, akinek én szánom
az én testemet élő, szent és Istennek tetsző áldozatul, mint okos tiszteletemet.

Nem elérhető Shaly

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1610
  • Az Úr szolgája
Re:Épp testben élve
« Válasz #42 Dátum: 2010 November 11, 06:23:43 »
Utána olvasok hátha van valai jobb megoldás rá.
 :D
"Ekképpen azért most is van maradék a kegyelemből való választás szerint."
Róma 11, 5

Nem elérhető Zsuzsa2

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1336
Re:Épp testben élve
« Válasz #43 Dátum: 2010 November 26, 20:50:58 »
Szia! Nagyon jó a blogod.
Ismered a bükkszentkereszti Szabó Györgyöt? mi a véleményed?
Már 81 éves, és évtizedek óta foglalkozik a gyógynövényekkel, és azok hatásaival.
Én eddig nem foglalkoztam különösebben a gyógynövényekkel, mondjuk, hála az Úrnak, nem is volt rá szükség.
Legfeljebb a kamillateát használtuk a gyerekeknek inhaláláskor, vagy öblögetésre, vagy megfázásra hárstea  télen.
Épp ma kaptam egyik tesótól egy listát, amin fel vannak sorolva a betegségfajták, és hogy melyikre milyen gyógyteák hatnak gyógyitólag a fent emlitett Szabó György, az elismert  gyógynövényes szerint.
Ha érdekel valakit elküldöm. Láttam, hogy emlitve lett blogodban szőrösödés, na az is rajta van pl, úgyhogy ezt  idemásolom, ha megengeded:
Női szőrösödés:
Androgén erősödés van az illető hölgynél. Korlátlan mennyiségben kell inni a fodormenta teát.

Szeretettel: Zsuzsa


A TE RUHÁID MINDENKOR LEGYENEK FEHÉREK, ÉS AZ OLAJ A TE FEJEDRŐL EL NE FOGYATKOZZÉK. -  Préd.9.10.

Nem elérhető körtevirág

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 326
  • Isten gyermeke
Re:Épp testben élve
« Válasz #44 Dátum: 2010 November 27, 02:10:49 »
Köszi Zsuzsa, engem érdekelne. Hallottam már a bácsiról, csupa jót mondtak róla. A fodormentáról már hallottam, csak nem tudtam beszerezni, úgyhogy letettem róla, de most, hogy írod, emlékeztettél rá, majd google-ban megnézem.
Testem a Szent Szellem temploma, mert Jézus Krisztus vére megváltott az ördög
kezéből, ezért az én testem nem az ördögé, nem enyém, hanem Istené, akinek én szánom
az én testemet élő, szent és Istennek tetsző áldozatul, mint okos tiszteletemet.